Psí vojáci

Psí vojáci - Adrian Tchaikovsky | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Adrian Tchaikovsky
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psí vojáci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psí vojáci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adrian Tchaikovsky. Číst Psí vojáci Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Jmenuju se Rex. Jsem hodný pes.“ Rex je ovšem také dva metry vysoký, neprůstřelný, ježí se těžkou palebnou výstrojí a je vybavený simulátorem hlasu vyvolávajícím strach. Rex je geneticky upravená forma života, speciálně vyvinutá zbraň určená k šíření zkázy a velí Smečce, ve které je Drak (ještěr), Meda (medvědice) a Včelky (roj včel). Rex je pes a jediné, po čem touží, je být hodný pes. Stačí jediné, splnit vše, co po něm Pán chce. A Pán říká, že musí zabíjet nepřítele. Mnoho nepřátel. Ale jak má poznat, kdo je nepřítel? Co se stane, když se vše zhroutí, bitvy jsou prohrány a válka ztracená? Když je Pán je souzen jako válečný zločinec? Pamatuje Ženevská konvence na práva zbraní, jsou-li zároveň živými bytostmi? Má Rex a jemu podobní právo existovat? A co se stane, když se Rex vysmekne z vodítka?


...í vojáci ("Dog Soldiers") was a Czech rock band from Prague, fronted by singer, pianist and songwriter Filip Topol, son of playwright Josef Topol and brother of writer Jáchym Topol ... Psí vojáci | Bontonland.cz ... .Topol formed the band in 1979 with drummer David Skála and bassist Jan Hazuka, his elementary school classmates. It disbanded in August 2011, then reformed in October 2012 with the original line-up and finally ... Filip Topol (12 June 1965 - 19 June 2013) was a Czech singer, songwriter, pianist and writer. He was best known as leader of the alternative rock band Psí vojáci (Dog Soldiers), but he also performed as a solo artist. Topol was the younger brother of the writer Jáchym Top ... Psí Vojáci Albums: songs, discography, biography, and ... ... . He was best known as leader of the alternative rock band Psí vojáci (Dog Soldiers), but he also performed as a solo artist. Topol was the younger brother of the writer Jáchym Topol, son of the playwright and dissident Josef Topo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY