Muž z chatrče

Muž z chatrče - Martin Goffa | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Goffa
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž z chatrče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž z chatrče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Goffa. Číst Muž z chatrče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve staré chatrči na okraji města A. je nalezeno mrtvé tělo zanedbaného muže. Na první pohled to vypadá, že se jen další bezdomovec upil k smrti, ovšem situace se brzy začne komplikovat. Novinář Marek Vráz, řečený Terence, je vtažen do pátrání po člověku, jehož skon je záhadný skoro tak, jako byl záhadný celý jeho život. Proč přijel do města A.? Kvůli komu se skrýval pod cizí identitou? Co vedlo patologa k tomu, aby při pitvě jeho těla udělal u jedné z položek výrazný otazník? Na to všechno se Terence snaží najít odpověď, i když tuší, že odkrýt pravdu někdy znamená zaplatit až příliš vysokou cenu.


...už z chatrče Autor: Martin Goffa. Ve staré chatrči na okraji města je nalezeno mrtvé tělo zanedbaného muže ... Muž z chatrče | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Na první pohled to vypadá, že se jen další bezdomovec upil k smrti, ovšem situace se brzy začne komplikovat. ... Muž z chatrče je typický příběh jaké píše pan Goffa. Je to vynikající vylíčení českých reálií. Zápletka má kořeny v devadesátých létech minulého století a připomíná díry v zákonech. Výborný námět + poutavý styl = 5* :-). Muž z chatrče. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Biblio ... Muž z chatrče - Martin Goffa — Kniha.cz ... . Výborný námět + poutavý styl = 5* :-). Muž z chatrče. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jak...SOUVISEJÍCÍ KNIHY