Football Leaks: Špinavé kšefty v profesionálním fotbale

Football Leaks: Špinavé kšefty v profesionálním fotbale - Rafael Buschmann, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rafael Buschmann,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Football Leaks: Špinavé kšefty v profesionálním fotbale.pdf


Chcete si knihu přečíst?Football Leaks: Špinavé kšefty v profesionálním fotbale ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rafael Buschmann,. Číst Football Leaks: Špinavé kšefty v profesionálním fotbale Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha dvojice investigativních novinářů z německého časopisu Spiegel dává nahlédnout za oponu nablýskaného světa současného fotbalového byznysu. V tomto odvětví se dnes točí více peněz než kdykoli předtím, a proto přitahuje zájem nejrůznějších investorů, spekulantů i přímo kriminálníků. Ti všichni usilují za každou cenu o maximalizaci zisků, a to na úkor klubů, fotbalistů, fanoušků i hry samé. Platí to ale také pro některé hráče, kteří se vyhýbají placení daní ze svých astronomických honorářů a příjmy složitě vyvádějí do daňových rájů. S pomocí utajovaného zdroje informací, internetového whistleblowera „Johna“, zakladatele stránek „Football Leaks“, rozkrývají reportéři pozadí známých přestupů, peněžní toky či vyloženě mafiánské praktiky, ale upozorňují rovněž na pochybná tajná ujednání v hráčských smlouvách. Jména jako Ronaldo, Mourinho, Real Madrid a mnohá další zde ztrácejí svůj lesk. Autoři a jejich zdroj doufají, že zveřejněním těchto informací přispějí k očistě fotbalu. Fakt, že kniha již podnítila vyšetřování v řadě evropských zemí, jim dává jistou naději.


...ých dopingových a korupčních skandálech, k nimž došlo v cyklistice, plavání, vzpírání nebo lehké atletice, přišla v roce 2016 řada i na fotbal ... Lionell Messi: Biografie fotbalového génia - Sanjeev ... ... . Football Leaks odhalují šílené skryté klauzule, nelegální honoráře a offshorové struktury ve fotbalovém prostředí. "Zašantročené" miliony, soutěžní podvody a ovlivňování výsledků zápasů. Špinavé kšefty v profesionálním fotbale. BUSCHMANN Rafael, WULZINGER Michael. Info: Euromedia Group - Knižní klub, 2018 (1.) - váz., 368 str. Z něm. přel. J ... Football Leaks: Špinavé kšef ... Football Leaks aneb Špinavé kšefty v profesionálním fotbale ... . BUSCHMANN Rafael, WULZINGER Michael. Info: Euromedia Group - Knižní klub, 2018 (1.) - váz., 368 str. Z něm. přel. J ... Football Leaks: Špinavé kšefty v profesionálním fotbale Rafael Buschmann, Michael Wulzinger Nakladatel: Universum 2018 Football Leaks: Špinavé k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY