Základy marketingu: 2., přepracované a rozšířené vydání

Základy marketingu: 2., přepracované a rozšířené vydání - Miroslav Karlíček, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Karlíček,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy marketingu: 2., přepracované a rozšířené vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základy marketingu: 2., přepracované a rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Karlíček,. Číst Základy marketingu: 2., přepracované a rozšířené vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete-li pochopit základní principy marketingu, pak držíte v ruce správnou knihu. Byla vytvořena v úzké spolupráci s předními odborníky z praxe. Autoři v čele s vedoucím katedry marketingu FPH VŠE Miroslavem Karlíčkem srozumitelně a čtivě přibližují začínajícím marketérům, jak marketing funguje a jak ho lze využívat v konkurenčním boji. Kniha čtenáře vede také k tomu, aby každý poznatek rovnou uplatnili v rámci svého vlastního marketingového projektu.Druhé vydání knihy je kompletně přepracováno a doplněno o nejnovější trendy z oboru. Nechybí ani celá řada příkladů z praxe. V knize naleznete odpovědi na nejdůležitější otázky: Co je to vlastně marketing a proč je podstatný pro úspěch každé firmy? Co je to marketingové prostředí a jak jej lze zkoumat? Jakou marketingovou strategii zvolit? Jak vytvořit ten správný „produkt“, jakou mu dát cenu, jak ho propagovat a jak zajistit jeho dostupnost­?


...c. Ing. Miroslav Karlíček, Ph.D., a kol ... Vnitřní lékařství - 2. přepracované a rozšířené vydání ... . Základy marketingu 2., přepracované a rozšířené vydání Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 6788. publikaci Autorský kolektiv: Miroslav Karlíček - vedoucí autorského kolektivu, autor či spoluautor všech kapitol Martin Machek ... Základy marketingu 2., přepracované a rozšířené vydán ... Základy marketingu -- 2., přepracované a rozšířené vydání ... ., přepracované a rozšířené vydání ... 2., přepracované a rozšířené vydání. Karlíček Miroslav a kolektiv . Tištěná kniha. Brožovaná vazba. Chcete-li pochopit základní principy marketingu, pak držíte v ruce správnou knihu. Byla vytvořena v úzké spolupráci s předními odborníky z praxe. Autoři v čele s vedoucím katedry marketingu FPH VŠE Miroslavem Karlíčkem srozumitelně a čtivě přibližují začínajíc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY