Lucinka a kouzelná zvířátka

Lucinka a kouzelná zvířátka - Eliška Mauleová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eliška Mauleová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lucinka a kouzelná zvířátka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lucinka a kouzelná zvířátka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eliška Mauleová. Číst Lucinka a kouzelná zvířátka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lucinka je úplně normální šestiletá holčička. Má ráda legraci a nerada chodí večer do postýlky. Je to podle ní velká nuda. Až jednou se začnou dít věci… Už usnula a zdál se jí sen? Nebo ještě nespí?  Proč je v jejím pokojíčku všechno vzhůru nohama? Jisté je jen, že Lucinka poznala spoustu hodných a veselých kamarádů. Pojďte se s Lucinkou a kouzelnými zvířátky vydat za dobrodružstvím a užijte si s nimi spoustu legrace u Lucinky doma, ve škole i na výletě v zoo. 


...ihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Lucinka a kouzelná zvířátka ... KOUZELNÁ ZVÍŘÁTKA I. , která Vám zlepší náladu HD - YouTube ... . Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Lucinka a kouzelná zvířátka. MAULEOVÁ Eliška. Info: Grada Publishing, 2010 (1.) - váz., 96 str. EAN: 9788027110537 ISBN: ... Lucinka a kouzelná zvířátka. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Krásná kniha plná obráz ... Lucinka a kouzelná zvířátka - Eliška Mauleová | Kniha na ... ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Krásná kniha plná obrázků, text je srozumitelný a vtipný. Děti nejvíce ocenily obrázky přes celé stránky. ... Lucinka a kouzelná zvířátka Lucinka je úplně normální šestiletá holčička. Má ráda legraci a nerada chodí večer do postýlky. J...SOUVISEJÍCÍ KNIHY