Hubněte s aktivním středem těla

Hubněte s aktivním středem těla - Kenichi Sakuma | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kenichi Sakuma
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hubněte s aktivním středem těla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hubněte s aktivním středem těla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kenichi Sakuma. Číst Hubněte s aktivním středem těla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žádné velké přemáhání ani úsilí, pouze 5 základních cviků.Každé tělo se může změnit k lepšímu! Zatočte s povislým břichem a silnými stehny a hýžděmi!Kenichi Sakuma, trenér celebrit a sportovní psycholog tvrdí, že tajemstvím, díky kterému jsou modelky schopné bez problémů zhubnout a udržovat si vysněnou váhu, je způsob, jakým zapojují svaly středu těla. „Modelkovským středem těla“ nazývá svaly, které modelky umějí správně používat, zatímco většina ostatních žen je zanedbává. Naučíte-li se tyto svalové skupiny správně používat i vy, zvýší se váš bazální metabolismus, a tím pádem i množství spalovaného tuku. Navíc začnete zapojovat všechny svaly mnohem rovnoměrněji, díky čemuž budete mít štíhlejší boky, stehna a paže i pevnější břicho. Jakmile se vaše tělo naučí dané svaly správně používat, začne je při cvičení automaticky zapojovat, a vy se tak na jejich práci nebudete muset nijak zvlášť soustředit. Nebojte se nepravidelného denního režimu nebo nedostatku času na cvičeníNemusíte se bát žádného dalšího hubnoucího selhání v důsledku nepravidelného denního režimu nebo nedostatku času na cvičení. Zaznamenáte změny, o kterých jste si ještě nedávno mysleli, že jsou vzhledem k vašim genetickým předpokladům či nesprávným návykům nemožné. Nezáleží na tom, jakou konfekční velikost momentálně nosíte, ani na tom, jak jste na tom s fyzičkou.


...ubněte s aktivním středem těla. Originál: Trunk Muscle Reset Diet ... Kniha Hubněte s aktivním středem těla | Moja-Kniha.sk ... . Autor: Kenichi Sakuma. ... „Modelkovským středem těla" nazývá svaly, které modelky umějí správně používat, zatímco většina ostatních žen je zanedbává. Naučíte-li se tyto svalové skupiny správně používat i vy, zvýší se váš bazální ... Hubněte s aktivním středem těla Autor: Sakuma, Kenichi Nakladatel: Anag EAN: 9788075542519 ISBN: 978-80-7554-251-9 Originál: Model Ga Himitsu Ni Překlad: Benešová, Martina Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, česky Rozměry: 15 × 23 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Hubněte s aktivním středem těla Kenichi Sakuma. Sklade ... Hubněte s aktivním středem těla - SAKUMA Kenichi | Knihy ... ... . vydání) Hubněte s aktivním středem těla Kenichi Sakuma. Skladem 5+ ks 202 Kč Běžná cena 239 K č. Ušetří...SOUVISEJÍCÍ KNIHY