Přiznání taxikářů

Přiznání taxikářů - Jiří Němčík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Němčík
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Přiznání taxikářů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přiznání taxikářů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Němčík. Číst Přiznání taxikářů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Babičky o berlích, ale i lehké holky po šichtě. Studenti spěchající na vlak k mamince i opilci na cestě z baru do baru. Lidé obyčejní, excentričtí, zamlklí i hovorní. To je celé široké spektrum osudů, se kterými se na svých cestách Prahou setkal Jiří N. Taxikář. Člověk, který pozoruje a naslouchá a z nekonečného přadena osudů splétá krátké příběhy.Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vás vidí řidič taxíku, ze kterého právě vystupujete? A co se odehrává v hlavě jemu? Kolik lidí ten den už vezl a co mu všechno o sobě řekli? Začtěte se do stránek knihy, kterou jeden takový neobyčejně obyčejný taxikář napsal. Pro vás. O vás. Pro sebe. I o sobě. Možná budete překvapeni, ale rozhodně se zasmějete. Na to vemte jed!


...ání taxikářů, Praha. 2.6K likes. Myslíte si, že řídit taxík je legrace? Máte pravdu ... Přiznání taxikářů | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Díky vám, lidem který vozíme... zlepšil den, fakt jo. Tak dík. Nashle." A malinko se usmál… A tenhle malinkej úsměv zas zlepšil den mně. A to je všechno. Nic světobornýho, žádná hlubší myšlenka. Přiznání taxikářů. October 17 at 2:09 PM · Protože se to tady jmenuje Přiznání, tak se k něčemu přiznám. Někdy, když už mě nebaví vozit další a další lidi, vždy ale v noci, když vyloží ... Přiznání taxikářů, pozoruhodné příběhy pasažérů. Možná je ... ... . Někdy, když už mě nebaví vozit další a další lidi, vždy ale v noci, když vyložím posledního klienta a uvědomím si, že už jsem jich zachránil dost a teď musím zachránit sebe, tak vypnu dispečink, ale ... Více o e-knize Přiznání taxikářů. Babičky o berlích, ale i lehké holky po šichtě. Student...SOUVISEJÍCÍ KNIHY