Má půvabná žena v blázinci – autobiografie

Má půvabná žena v blázinci – autobiografie - Mark Lukach | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mark Lukach
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Má půvabná žena v blázinci – autobiografie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Má půvabná žena v blázinci – autobiografie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Lukach. Číst Má půvabná žena v blázinci – autobiografie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Srdce sevřené, přesto plné naděje – vzpomínky na mladé manželství, jež zcela proměnila duševní nemoc, které potvrzují sílu lásky. Duševní nemoc ve vaší rodině? Společný život Marka a Giulie začal jako romance z pohádky. Zamilovali se do sebe v osmnácti, vzali se ve dvaceti čtyřech letech a žili si svůj vysněný život v San Francisku. Když bylo Giulii dvacet sedm, začala trpět děsivými a nenadálými psychotickými změnami, které ji téměř na měsíc dostaly na psychiatrii. Jeden den byla nabitá životem a vypadala skvěle, další naopak trpěla bludy a sebevražednými sklony, přesvědčená, že její blízcí jsou v nebezpečí. Časem se Giulia plně zotavila a manželům se narodil syn. Avšak brzy po Jonasově narození potkalo Giulii další zhroucení a třetí několik let poté. Dostali se až na okraj propasti, kde se všechno, co kdysi považovali za samozřejmé, převrátilo. Jak se s duševní nemocí vypořádat a naučit žít. Příběh křehkosti mysli a houževnatosti lidského ducha, především milostný příběh, který vyvolává zásadní otázky: Jak pečovat o lidi, které milujeme? Pro co a koho žijeme? Strhující v upřímnosti, zářivý soucitem a psaný s oslnivým lyrismem je příběh Marka Lukacha silnou osobní odysseou napříč trýznivými roky s duševní nemocí jeho ženy, kdy byl připoutaný neutuchající oddaností k rodině, která čtenáře ujistí v důvěře v sílu lásky.


...ABNÁ ŽENA V BLÁZINCI. mě sledovala, jak uklízím v kuchyni ... Mark Lukach | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... ... Má půvabná žena v blázinci - autobiografie - LUKACH Mark ... ... ABNÁ ŽENA V BLÁZINCI. mě sledovala, jak uklízím v kuchyni. Ještě před pár týdny patřilo mytí nádobí k našim oblíbeným domácím činnostem, pouštěli jsme si k němu na plné pecky hudbu a tancovali u toho. Te byla Giulia nezúčastněným, mlčenlivým, osamělým divákem. Nevrátily mi ji ani její oblíbené songy. Má půvabná žena v blázinci - autobiografie Autor: Lukach, Mark Nakladatel: Anag EAN: 9788075541727 ISBN: 978-80-7554-172-7 Originál: My Lovely Wife in the Psych Ward: A Memoir Překlad: Tesla, Julie Popis: 1× kniha, brožovaná, 272 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21 cm Rok vydán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY