Lampálie v ohrožení

Lampálie v ohrožení - Martin Šinkovský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Šinkovský
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lampálie v ohrožení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lampálie v ohrožení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Šinkovský. Číst Lampálie v ohrožení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, kde leží Lampálie? Jak se jmenuje nejstatečnější Lampálice ze všech a na čem nejraději jezdí? Pokud si nejste jisti, nevadí, my vám o Lampálii budeme vyprávět dobrodružný příběh, kdy se celá země rozkládající se ve svitu jedné pouliční lampy (a ani o fous dál) ocitla v bezprostředním ohrožení. Přestože jsou její obyvatelé mírumilovní, objevují se náznaky, že by na jejich domov mohl mít zálusk někdo jiný. Zakousněte se do dramatických událostí stejně jako se mlsní Lampálové zakusují do pampeliškových koláčů.


...de leží Lampálie? Jak se jmenuje nejstatečnější Lampálice ze všech a na čem nejraději jezdí? Pokud si nejste jisti, nevadí, my vám o Lampálii budeme vyprávět dobrodružný příběh, kdy se celá země rozkládající se ve svitu jedné pouliční lampy (a ani o fous dál) ocitla v bezprostředním ohrožení ... Recenze knihy Dědečkův velký útěk (David Walliams) | Klub ... ... . Víte, kde leží Lampálie? Jak se jmenuje nejstatečnější Lampálice ze všech a na čem nejraději jezdí? Pokud si nejste jisti, nevadí, my vám o Lampálii budeme vyprávět dobrodružný příběh, kdy se celá země rozkládající se ve svitu jedné pouliční lampy (a ani o fous dál) ocitla v bezprostředním ohrožení. Obsah knihy: Lampálie v ohrožení. Víte, kde leží Lampálie? Jak se jmenuje nejstatečnější Lampálice ze všech a na čem nejraději jezdí? Pokud si nejste jisti, nevadí, my vám o Lampálii budeme vypr ... Kniha Lampálie v ohrožení - Martin Šinkovský | knizniklub.cz ... . Obsah knihy: Lampálie v ohrožení. Víte, kde leží Lampálie? Jak se jmenuje nejstatečnější Lampálice ze všech a na čem nejraději jezdí? Pokud si nejste jisti, nevadí, my vám o Lampálii budeme vypr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY