Velká kniha vánočních detektivek a záhad

Velká kniha vánočních detektivek a záhad - Otto Penzler (ed.) | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Otto Penzler (ed.)
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha vánočních detektivek a záhad.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha vánočních detektivek a záhad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otto Penzler (ed.). Číst Velká kniha vánočních detektivek a záhad Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velká kniha vánočních detektivek a záhad je originálním dárkem pro všechny fanoušky kvalitních detektivních příběhů. Knížka obsahuje 25 pečlivě vybraných povídek od nejlepších světových mistrů detektivního žánru, jako je Agatha Christie, sir Arthur Conan Doyle, Ed McBain, Isaac Asimov, Robert Louis Stevenson a řady dalších autorů. Všechny příběhy spojuje magická vánoční atmosféra. Při čtení knížky tak zažijete kouzlo Vánoc s nádechem zločinu na různých místech a v rozličných dobách. Knížka navíc obsahuje originální tematické ilustrace, které vytvořila Markéta Stará. Vánoce a zločin, kouzelná atmosféra a napětí. Velká kniha vánočních detektivek a záhad představuje soubor těch nejlepších vánočních detektivek, jaké kdy byly sepsány.


...niha vánočních detektivek a záhad je vázaná v pevné vazbě, má formát 22x26 cm a speciálně vybrané písmo, které se dobře čte ... Velká kniha vánočních detektivek a záhad - 9788090724037 ... ... . Knížka má 496 stran. Kniha obsahuje originální tematické ilustrace, které vytvořila Markéta Stará. Velká kniha vánočních detektivek a záhad je originálním dárkem pro všechny fanoušky kvalitních detektivních příběhů. Knížka obsahuje 25 pečlivě vybraných povídek od nejlepších světových mistrů detektivního žánru, jako je Agatha Christie, sir Arthur Conan Doyle, Ed McBain, Isaac Asimov, Robert Louis Stevenson a řady dalších autorů. Velká kniha vánočních detektivek a záhad je originálním dárkem pro všechny fanoušky kvalitních detektivních příběhů. Kní ... Velká kniha vánočních detektivek a záhad od 17,68 ... ... . Velká kniha vánočních detektivek a záhad je originálním dárkem pro všechny fanoušky kvalitních detektivních příběhů. Knížka obsahuje 25 pečlivě vybraných povídek od nejlepších světových mistrů detektivního žánru, jako je Agatha Christie, s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY