Safe - Jak zůstat v bezpečí v nebezpečném světě

Safe - Jak zůstat v bezpečí v nebezpečném světě - Chris Ryan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Chris Ryan
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Safe - Jak zůstat v bezpečí v nebezpečném světě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Safe - Jak zůstat v bezpečí v nebezpečném světě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Ryan. Číst Safe - Jak zůstat v bezpečí v nebezpečném světě Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize SAFE bývalý voják SAS Chris Ryan mluví o zkušenostech se zachováním osobní bezpečnosti, které získal v době své služby u Pluku SAS. Jeho kniha na příkladech skutečných teroristických útoků z poslední doby, jako byl pumový útok na fotbalovém stadionu v Manchesteru, útok autem a noži na Londýnském mostě, nebo střelba na pláži v Tunisku vysvětluje, jak se mají lidé zachovat, pokud se ocitnou v obdobných situacích. Čtenáři se dozvědí, co je třeba dělat pro to, aby zůstali v bezpečí v ulicích města, ve svém autě, při teroristických incidentech, v letadle, nebo při únosu. Moderní svět je plný všudypřítomných nebezpečí, která se neustále vyvíjejí. Tato kniha vám poradí, jak svými silami zajistíte bezpečí pro sebe i své blízké. Chris Ryan se narodil u Newcastlu v roce 1961. Do 22. Pluku SAS vstoupil v roce 1984. Během deseti let své služby se podílel na řadě bojových i utajovaných operací. Byl velitelem odstřelovačů v rámci protiteroristického týmu. Během První války v Perském zálivu byl jediným z osmičlenné jednotky, kterému se po neúspěšné akci podařilo uniknout z území Iráku. Tři jeho kolegové tehdy zahynuli, čtyři padli do zajetí. Chris Ryan byl oceněn Vojenskou medailí za nejdelší únik před nepřítelem v dějinách SAS.


...TĚJÍ VĚDĚT, JAK ZŮSTAT V BEZPEČÍ. V knize SAFE bývalý voják SAS Chris Ryan mluví o zkušenostech se zachováním osobní bezpečnosti, které získal v době své služby u Pluku SAS ... Knihy od Chris Ryan | Kupte na Martinus.cz ... . ... Chris Ryan byl oceněn Vojenskou medailí za nejdelší únik před nepřítelem v dějinách SAS. (jak zůstat v bezpečí v nebezpečném ... Hledáte Safe - Jak zůstat v bezpečí v nebezpečném světě od Chris Ryan? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Safe - Jak zůstat v bezpečí v nebezpečném světě Autor: Ryan, Chris Nakladatel: Naše vojsko EAN: 9788020617576 ISBN: 978-80-206-1757-6 Originál: Safe Překlad ... Safe - Jak zůstat v bezpečí v nebezpečném světě - Chris ... ... . 33 prodejen po celé ČR Safe - Jak zůstat v bezpečí v nebezpečném světě Autor: Ryan, Chris Nakladatel: Naše vojsko EAN: 9788020617576 ISBN: 978-80-206-1757-6 Originál: Safe Překlad: Tůma, Petr Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Safe - Jak zůstat v bezpečí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY