Dědictví špionů

Dědictví špionů - John le Carré | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John le Carré
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dědictví špionů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dědictví špionů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John le Carré. Číst Dědictví špionů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Peter Guillam, bývalý agent a žák legendárního George Smileyho z britské tajné služby, známé též jako Cirkus, žije nenápadným životem v Bretani a snaží se ze všech sil zapomenout. Jeho bývalý zaměstnavatel však náhle začíná otvírat archivy. Důvod? Studená válka vrhá svůj stín. Zpravodajské operace, jež kdysi byly chloubou londýnského centra, jsou nyní revidovány generací, která už studenou válku nezažila. Někdo musí zaplatit za prolití nevinné krve ve jménu velké věci. Důvod? Špion, který se přišel ohřát, znovu ožívá.


...í špionů, dle mého názoru, trochu ubližuje, že je automaticky řazeno mezi thrillery a detektivky ... Dědictví špionů | Záložka.cz ... . Tam ale patří pouze z části. Proto by mohl být milovník těchto žánrů poněkud zklamán. Dědictví špionů Autor: le Carré, John Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020448101 ISBN: 978-80-204-4810-1 Originál: A Legacy of Spies Překlad: Volhejnová, Veronika Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Rozměry: 14 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Dědictví špionů - John Le Carré, porovnání cen z ... Dědictví špionů ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Dědictví špionů - John Le Carré, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dědictví špionů - John Le Carré. Elektronická kniha Dědictví špionů John le Carré - Dědictví špionů Otevřít stranu 99 Ukázky....SOUVISEJÍCÍ KNIHY