Dobrodružství profesora Challengera

Dobrodružství profesora Challengera - Arthur Conan Doyle | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Arthur Conan Doyle
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrodružství profesora Challengera.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobrodružství profesora Challengera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arthur Conan Doyle. Číst Dobrodružství profesora Challengera Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svéhlavý profesor G. E. Challenger a jeho novinářský přítel Ted Malone se vrací ve dvou příbězích, které v českém knižním vydání dosud nevyšly! Pavel Pecháček přeložil dva dobrodružné příběhy z pera slavného A. C. Doyla, které vás budou napínat do posledního písmenka. Podaří se profesorovi ambiciózní vědecký experiment směřující do nitra Země? A co má za lubem tajemný vědec Theodore Nemor? Knihu doplňují stylové ilustrace od Miloslava Muškáta.


...žství profesora Challengera; Listování ... Dobrodružství profesora Challengera | pujcovani-eknih.cz ... ... Budeme svědky jejich dvou neobyčejných dobrodružství. V příběhu Když země vykřikla nás čeká odvážný vědecký experiment, kde nejde o nic menšího, než dokázat, že planeta Země je něco zcela jiného, než všichni očekávají - živý organismus! ... Dobrodružství profesora Challengera 2020; Pes baskervillský 1978; Případy Sherlocka Holmese 2010; Dobrodružství Sherlocka Holmese 1982; Muž s dýmkou a houslemi 1987; Ztracený svět 1971; všech 106 knih autora. Kniha Dobrodružství profesora Challenge ... Dobrodružství profesora Challengera | Albatrosmedia.cz ... . Kniha Dobrodružství profesora Challengera je v Nyní vydaná Dobrodružství profesora Challengera shrnují poslední dvě profesorovy eskapády. V té nazvané Když Země vykřikla (tento nový překlad vyšel již roku 1992 v knižní antologii Nejmen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY