Nezbytné věci /

Nezbytné věci / - Stephen King | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen King
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nezbytné věci /.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nezbytné věci / ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen King. Číst Nezbytné věci / Online je nyní tak snadné!

POPIS


Městečko Castle Rock má nového obyvatele, sympatického cizince, který si na hlavní ulici otevře nevšední obchod s názvem Nezbytné věci. Co nabízí? Přesně to, po čem celý život toužíte. A co víc, pan Gaunt má i rozumné ceny. Zaplatíte směšně málo, ovšem musíte přihodit malou protislužbu, nic velkého, „nevinný žertík“ jinému obyvateli městečka. Není to zrovna fér, ale co, dotyčného vlastně ani moc neznáte a malý žert přece nikomu neublíží… S plynoucím časem však stoupá hladina vášní a nenávisti. Nakonec stačí už jen drobný impulz, aby byl uveden do chodu nebezpečný mechanismus vzájemného vyřizování účtů… doslova na nože. Geniálně jednoduché.


...é věci aneb prodat duši ďáblu. Co všechno nezbytně potřebujeme? Zdá se, že každý něco ... Nezbytné věci - Stephen King | Knihy Dobrovský ... . Na můj vkus až moc postav a konec přímo běsnící, ale jinak mi vše sedělo. Závěrečný dopovídání „Vy už jste tu byl" pro mě bylo třešničkou na dortu! To je celý King. „Všechno je na prodej. To je moje filozofie." Příběh se odehrává v městečku Castle Rock od 8. do 15. října 1991. Román začíná, když do Castle Rocku přijíždí obchodník Leland Gaunt a otevírá zde „ ... Další nezbytné věci k úspěšnému přežití #2 - Subnautica ... ... . Román začíná, když do Castle Rocku přijíždí obchodník Leland Gaunt a otevírá zde „Nezbytné věci", tak trochu vetešnictví, vstup do obchodu zdobí nádherný zeleným baldachýn. Prvním zákazníkem je, ještě před oficiálním otevřením obchodu, jedenáctiletý Brian Rusk. Nezbytné věci autor: King Stephen doporučená cena: 499 Kč naše cena:419Kč Vyučujeme...SOUVISEJÍCÍ KNIHY