40 dní pěšky do Jeruzaléma: O pouti bez cukrové vaty

40 dní pěšky do Jeruzaléma: O pouti bez cukrové vaty - Ladislav Zibura | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Zibura
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
40 dní pěšky do Jeruzaléma: O pouti bez cukrové vaty.pdf


Chcete si knihu přečíst?40 dní pěšky do Jeruzaléma: O pouti bez cukrové vaty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Zibura. Číst 40 dní pěšky do Jeruzaléma: O pouti bez cukrové vaty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Největší cestovatelské dobrodružství od dob Honzíkovy cesty!Mladý student Ladislav Zibura v létě 2014 hodil batoh na záda a vydal se na pouť do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu pěšky ušel 1 400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanul pod Zdí nářků a prožil největší dobrodružství svého života. Těšit se můžete na vyprávění kavárenského povaleče, který vám svým laskavě nekorektním humorem dokáže, že poutník rozhodně nemusí být katolík, asketa ani nudný člověk.


... pěšky do Jeruzaléma book. Read 109 reviews from the world's largest community for readers ... 40 dní pěšky do Jeruzaléma, Ladislav Zibura ... . Ladislav Zibura v létě sbalil svůj život do 12 kilogram... 40 dní pěšky do Jeruzaléma O pouti bez cukrové vaty . Ladislav Zibura ... Mladý student Ladislav Zibura v létě 2014 hodil batoh na záda a vydal se na pouť do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu pěšky ušel 1 400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanul pod Zdí nářků a prožil největší ... 40 dní pěšky do Jeruzaléma; Listování. 40 dní pěšky do Jeruzaléma O pouti bez c ... 40 dní pěšky do Jeruzaléma | Albatrosmedia.sk ... ... 40 dní pěšky do Jeruzaléma; Listování. 40 dní pěšky do Jeruzaléma O pouti bez cukrové vaty Ladislav Zibura. Největší cestovatelské dobrodružství od dob Honzíkovy cesty! Mladý student Ladislav Zibura v létě 2014 hodil batoh na záda a vydal se na pouť do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu pěšky ušel 1 400 ... 40 dní pěšky do J...SOUVISEJÍCÍ KNIHY