Silní 1: Zajatec Železné hory

Silní 1: Zajatec Železné hory - H.L. Oldie | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
H.L. Oldie
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Silní 1: Zajatec Železné hory.pdf


Chcete si knihu přečíst?Silní 1: Zajatec Železné hory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor H.L. Oldie. Číst Silní 1: Zajatec Železné hory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ať se rozšíří vaše hlava! Ürüng Uolan, Bílý chlapec, se narodil na Sedmém nebi, do rodiny slunečních ajyy. Jelikož se narodil jako bootur, čeká ho legendami a závěsem tajemství opředená cesta do Kovárny, kde by měl získat nejen zbraně a výstroj, ale i sílu. Mladým chlapcem zmítá nedočkavost, zvědavost a zároveň strach. O Kovárně se vypráví tisíc a jedna pohádka, ale ti, kteří v ní skutečně byli, mlčí.Čtenáři se spolu s Bílým chlapcem vydají na cestu, která bude mnohem spletitější, než by si mladý bootur dokázal vůbec představit. Ürüng poprvé na vlastní oči spatří místa, kde se čas a prostor slévají dohromady, kde se otáčí nejen nebe, ale i ostrovy či hory, kde slepí lidé vidí a kde je mladík ve skutečnosti staříkem. Místa, kde se mravenci mohou spojovat do tajuplných šifer, kde pod tíhou tónů píšťaly praská země a kde i zlí aďarajci mohou být přáteli. Ürüng pochopí, že v celé Osmikrajní není nikdy nic černobílé. Nikdo není jenom zlý nebo jenom dobrý, ba právě naopak! Dobrý se vmžiku může stát zlým, a zlý zase dobrým.Při putování bude zodpovězena i Ürüngova nejskrytější otázka. Žije můj bratr, silný bootur, nejlepší z nejlepších – žije můj bratr Ňurgun?Díky románu Silní čtenáři náhlednou do Tří světů jakutského hrdinského eposu o Ňurgunovi Booturovi. Příběh je navíc tu a tam protkán teoretickými studiemi akademika N. A. Kozyreva. Ať je váš let střemhlavý!


...c Železné hory kniha od: Henry Lion Oldie ... Silní - Zajatec Železné hory 1 - Oldie Henry Lion ... ... . 53 % 11 hodnocení ... Silní 1. Žánr: Literatura světov ... Hledáte Silní - Kniha první: Zajatec Železné hory od Henry Lion Oldie? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Silní 1: Zajatec Železné hory H.L. Oldie Nakladatel: Fobos 2018 Silní: Zajatec Železné hory - Henry Lion Oldie Autor: Henry Lion Oldie Originál: ruský, 2016 V ČR: Klára Kaplanová, Dobrovský, Fobos, Praha 4, 2018 Série: Silní (1. díl) Počet stran: 448 Anotace: Ürüng ... Silní 1: Zajatec Železné hory - H.L. Oldie | KOSMAS.cz ... ... . díl) Počet stran: 448 Anotace: Ürüng Uolan, Bílý chlapec, se narodil na Sedmém nebi, do rodiny slunečních ajyy. Jelikož se narodil jako bootur, čeká ho ... Kniha: Silní -- Kniha prvn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY