Kniha obrazů: Poklady z archivu Institutu C. G. Junga v Curychu

Kniha obrazů: Poklady z archivu Institutu C. G. Junga v Curychu - Ruth Ammann (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ruth Ammann (ed.),
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha obrazů: Poklady z archivu Institutu C. G. Junga v Curychu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha obrazů: Poklady z archivu Institutu C. G. Junga v Curychu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruth Ammann (ed.),. Číst Kniha obrazů: Poklady z archivu Institutu C. G. Junga v Curychu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha představuje unikátní výbor obrazů z archivu Institutu C. G. Junga v Curychu, který obsahuje více než 4 500 originálních maleb a kreseb vytvořených pacienty buď samotného C. G. Junga, nebo jeho spolupracovníků (J. Jacobiové) v letech 1917 až asi 1955. Výpravná kniha přibližuje téměř 200 reprodukcí, které tematicky rozděluje (hrozba, mandaly, tělesnost a sexualita, zmatek a zničení apod.) a dává je do kontextu Jungova psychologického myšlení a jeho terapeutické praxe. Ta v pacientech podporovala metodou aktivní imaginace léčebnou a transformační sílu tvořivosti, díky které vznikala terapeuticky i esteticky pozoruhodná díla. Průlomová publikace odkrývá nejen dosud málo známé aspekty Jungovy terapeutické práce, ale představuje také mimořádnou výtvarnou paralelu k jeho Červené knize. Doprovodné texty jsou dílem předních znalců díla C. G. Junga – i u nás známých Vereny Kastové, Ingrid Riedelové aj.


...ředstavuje unikátní výbor obrazů z archivu Institutu C ... Kniha obrazů (Portál) ... . G. Junga v Curychu, který obsahuje více než 4 500 originálních maleb a kreseb vytvořených pacienty buď samotného C. G. Junga, nebo jeho spolupracovníků (J. Jacobiové) v letech 1917 až asi 1955. Výpravná kniha přibližuje téměř 200 reprodukcí, které tematicky rozděluje (hrozba, mandaly, tělesnost a ... Kniha představuje unikátní výbor obrazů z archivu Institutu C. G. Junga v Curychu, který obsahuje více než 4 500 orig ... Kniha obrazů | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . G. Junga v Curychu, který obsahuje více než 4 500 originálních maleb a kreseb vytvořených pacienty buď samotného C. G. Junga, nebo jeho spolupracovníků (J. Jacobiové) v letech 1917 až asi 1955. Kniha obrazů : poklady z archivu Institutu C.G. Junga v Curychu / Další autoři: Ammann, ... Od 11. března až do odvolání bude Moravská zemská knihovna uzavřena pro veřejnost a to z důvodu preventivních opatření v souvislosti s šířením o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY