Hrdinové

Hrdinové - Danielle Steel | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Danielle Steel
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrdinové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrdinové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Danielle Steel. Číst Hrdinové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Z newyorského letiště vzlétají dvě letadla mířící do San Franciska. Agentka Bernice Adamsová najde u bezpečnostní kontroly pohlednici s obrázkem Golden Gate Bridge, na níž je napsaná nejednoznačná – až hrozivá – zpráva. Vyšetřování se ujme Ben Waterman, který se nakonec zaměří na letadlo A321, pilotované Helen Smithovou. Na palubě je mimo jiné jedna filmová hvězda, pilot, který zrovna ukončil čtyřicetiletou kariéru, nebo rozrušený otec, cestující s malým synem, jehož unesl své bývalé ženě. Ben má podezření, že někdo na palubě Helenina letadla plánuje něco strašného. A má pravdu. Cestující, posádka a odborníci se pod tíhou okolností nedobrovolně stávají hrdiny, kteří se snaží odvrátit tragédii.


...eroes měl poprvé premiéru 25. září 2006, ... Hrdinové bitvy s koronavirem: Fotky zdravotníků po ... ... ... -Hayden Panettiere (Claire Bennetová) a Milo Ventimiglia (Peter Petrelli), hvězdy seriálu Hrdinové, spolu přes rok chodili (od prosince 2007 do února 2009). Údajně se rozešli kvůli konfliktu životních stylů. Hayden totiž byla o 12 let mladší než Milo. Neznámí hrdinové-Jan Smudek 100vlastenec. Loading... Unsubscribe from 100vlastenec? ... Neznámí hrdinové - Milada Věra Decastel ... Hrdinové - Middle Lane - DOTABUFF - Dota 2 Stats ... ... Neznámí hrdinové - Milada Věra Decastellová - Duration: 26:05. 100vlastenec 11,716 views. Toto je seznam dílů seriálu Hrdinové.Americký televizní sci-fi seriál Hrdinové (Heroes) začala vysílat 25. září 2006 americká stanice NBC.Poslední, 77. díl odvysílala v premiéře dne 8. února 2010. Přehled řad Dotabuff is looking for p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY