Holky s voctem

Holky s voctem - Klára Mandausová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Mandausová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Holky s voctem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Holky s voctem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Mandausová. Číst Holky s voctem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Celou pubertu jsem posilovala břicho, abych ho měla ploché a pevné. Jenže jsem si nevšimla, že můj zadek připomíná velký měkký gauč. Život nebývá takový, jaký si myslíme, že bude. A někdy je to zatraceně dobře. Vyrosteme, najdeme si skvělou práci, kde budou všichni milí a přející, a k tomu pěkného, hodného a ne úplně chudého kluka. Budeme s ním mít roztomilé děti, psa a domek se zahrádkou. Třeba zrovna takový plán máme. Skřřříp. A všechno je jinak. Něco z toho je, a něco ne. Anebo se to divně pomotá. Co s tím? Brečet? Nadávat na osud? Vyčítat smůle, že se nám nalepila až na záda? Blbost! Dělat si z toho legraci! Jediné řešení, jak to všechno zkusit přežít. Protože život za tu zábavu stojí. Knížka, kterou držíte v ruce, je právě o tom. Že nám život občas přehodí směrovku. Místo zářivé žluté jdeme chvíli po temně modré nebo rychlé zelené, abychom pokračovali po vášnivé červené. A pak zjistili, že jsou značky v nedohlednu a v ruce držíme štětec.


...Holky s voctem Přidat komentář. Květinka008 ... Holky s voctem: S humorem o životě, jaký je… - Klára ... ... . 2 25. dubna. Bez urážky musím tuhle knížku nazvat "záchodovou" :-) Myslím tím, že se nedá číst v kuse, ale po jedné-dvou kapitolách je přijatelná. ... Spisovatelka a novinářka Klára Mandausová v rozhovoru představí svou nejnovější knihu fejetonů Holky s voctem. Dále se dozvíte, jak autorka překonává tvůrčí blok a které ... Holky s voctem Autor: Mandausová, Klára N ... Holky s voctem - Klára Mandausová | Elektronická kniha na ... ... ... Holky s voctem Autor: Mandausová, Klára Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020450470 ISBN: 978-80-204-5047- Ilustrace: Kurovská, Lenka Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 13 × 18,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Holky s voctem. Klára Mandausová. Celou pubertu jsem posilovala břicho, abych ho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY