V pasti lží

V pasti lží - B. A. Paris | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
B. A. Paris
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V pasti lží.pdf


Chcete si knihu přečíst?V pasti lží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor B. A. Paris. Číst V pasti lží Online je nyní tak snadné!

POPIS


Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?


...pasti lží Přidat komentář. Renča225 ... V pasti lží : Detektivky, thrillery : Nejlepší audioknihy ... ... . 4 předevčírem. Tato kniha mě naprosto nadchla! ... Ani v případě knihy V pasti lží autorka nezklamala a čtenářům přichystala napínavý akční vodopád, kterým předčí i zkušené autory tohoto žánru. Více. Sabina Bubníková Hodnocení čtenářů . 4.7 z 5 71 hodnocení čtenářů ... V pasti lží - Paris, B. A. ; Psychologický thriller o nejistotách v našich životech a vztazích. Učitelka Cass má pocit, že po někol ... V pasti lží - B. A. Paris | Databáze knih ... . Učitelka Cass má pocit, že po několika složitých letech je její život urovnaný a spokojený. Až do jedné deštivé ... V pasti lží je skvělý psychologický thriller. Není to sice super příběh nebo originální námět, ale p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY