Kouzelné čtení - minikniha Lesní zvířátka

Kouzelné čtení - minikniha Lesní zvířátka - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelné čtení - minikniha Lesní zvířátka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzelné čtení - minikniha Lesní zvířátka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kouzelné čtení - minikniha Lesní zvířátka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poznejte spolu s dětmi lesní zvířátka jako je medvěd, liška, jezevec a další s interaktivní mluvící knihou Lesní zvířátka z edice Kouzelné čtení. Les je plný zvířátek, která tu mají domov ale také spoustu kamarádů. Nudit se určitě nebudete. Pojďte zjistit, kdo právě slaví narozeniny, kdo vzbudil sovu nebo komu se narodilo mláďátko. S knížkou poznáte tato zvířátka: veverku, medvěda, sovu, vlka, divočáka, sojku, zajíce, lišku, jelena, ježka, kunu a jezevce.


...a pro nejmenší Lesní zvířátka z edice Kouzelné čtení od Albi přináší zábavný a poučný pohled na svět kolem nás ... Kniha ALBI KČ Minikniha pro nejmenší - Lesní zvířátka ... ... . Děti odhalí fascinující svět lesních tvorů a najdou mnoho nových kamarádů. V průběhu knihy se seznámí s medvědem, liškou, jezevcem, sovou a dalšími roztomilými zvířátky. Minikniha pro nejmenší - Lesní zvířátka. Poznejte spolu s dětmi lesní zvířátka jako je medvěd, liška, jezevec a další s interaktivní mluvící knihou Lesní zvířátka z edice Kouzelné čtení.. Les je plný zvířátek, která tu mají domov ale také spoustu kamarádů. Kouzelné čtení Minikniha - Lesní zvířátka ... Albi Kouzelné čtení Minikniha pro nejmenší Lesní zvířátka ... ... .. Les je plný zvířátek, která tu mají domov ale také spoustu kamarádů. Kouzelné čtení Minikniha - Lesní zvířátka. Malá lesní dobrodružství Les je plný zvířátek, která tu mají domov ale také spoustu kamarádů. Nudit se určitě nebudete. Pojďte zjistit, kdo právě slaví narozeniny, kdo vzbudil sovu nebo komu se ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY