Čakry

Čakry - Rachelle Charman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rachelle Charman
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čakry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čakry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachelle Charman. Číst Čakry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tyto jedinečné vykládací karty čaker vám přináší svět jasnosti a uvědomění do vašeho života. Balíček obsahuje 36 karet a průvodce, ve kterém je vyobrazeno sedm hlavních systémů čaker spolu se Soul Star a Earth Star čakrami. Tyto dva systémy čaker jsou tím, co činí zmiňovaný balíček jedinečným, protože nabízejí hluboké propojení a rozšířené povědomí o každé situaci ve vašem životě. Čakry patří k pradávné moudrosti, která vysvětluje energetická pole lidského těla. Když jsou čakry propojeny a v rovnováze, získáte hluboký smysl pro sebevědomí, posílení a uzdravování.


...sou podle hinduismu a dalších, často s hinduismem kulturně spřízněných myšlenkových proudů, energetická místa (centra) v těle popisovaná jako vír nebo kruh ... Jak léčit auru a čakry? Léčivá koule ET, léčení energií ... . Podle těchto nauk slouží čakry jako složité převodníky a transformátory prány v lidském organizmu. Současná věda však nezná žádný fenomén, který by čakrám odpovídal. Toto je kompletní průvodce krok za krokem pro čakry, který obsahuje vše co o nich potřebuješ vědět a jak je správně používat, léčit a harmonizovat.. Najdeš zde přesný postup jak pracovat se sedmi základními čakrami, ale také s jakými aspekty života jsou spojeny. Samozřejmě nesmí chybět i meditace na har ... Čakry - Iva Adamcová - YouTube ... .. Najdeš zde přesný postup jak pracovat se sedmi základními čakrami, ale také s jakými aspekty života jsou spojeny. Samozřejmě nesmí chybět i meditace na harmonizaci a aktivaci čaker a obecný postup krok za krokem jak ... Čakry jsou energetická centra skrze která do lidského těla vniká vesmírná energie. Cvičením Systému Jóga v denním životě sestaveného paramahansa svámí Mahé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY