Green Arrow 5: Hrdina na cestách

Green Arrow 5: Hrdina na cestách - Juan Ferreyra, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Juan Ferreyra,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Green Arrow 5: Hrdina na cestách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Green Arrow 5: Hrdina na cestách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juan Ferreyra,. Číst Green Arrow 5: Hrdina na cestách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Říkají si Devátý kruh. Jde o zločineckou banku, která financuje války, teror a vraždění, to vše ve jménu vyšších zisků. Ukradli Oliveru Queenovi firmu a téměř zničili Seattle, aby ho pak přestavěli k obrazu svému jako Star City, město pod hvězdou. Teď si brousí zuby na zbytek Spojených států. Ale to si Ollie nenechá líbit. Jako Green Arrow vyráží na cestu po USA, aby dal jednu rvačku po druhé dohromady stopy, které ho dovedou až k Devátému kruhu. A i když nebyl Green Arrow nikdy moc týmový hráč, zkříží cestu s hrdiny, jako je Batman, Flash, Green Lantern, Wonder Woman a Superman. Než budou moct spojit síly, bude Ollie muset napravit, že se v minulosti choval jako osel. Bude Green Arrowovi stačit podpora celé Ligy spravedlnosti, aby zlikvidoval organizaci tak mocnou, že zdánlivě stojí mimo zákon? Nebo z něj jeho cesta jen udělá tak snadný cíl, že už ani on sám nevyvázne?


...ledáte Green Arrow 5: Hrdina na cestách od Percy Benjamin,Schmidt Otto,Ferreyra Juan? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Green Arrow 5 - Hrdina na cestách | Patro.cz | 22 let s Vámi ... . 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Green Arrow 5 - Hrdina na cestách, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Green Arrow 5 - Hrdina na cestách. Green Arrow 5 - Hrdina na cestách Benjamin Percy, Juan Ferreyra, Otto Schmidt. Běžná cena: 299 Kč ... Green Arrow 5 - Hrdina na cestách cena, parametre, recenzia - Ostatný tovar. Říkají si Devátý kruh. Jde o zločinec ... Green Arrow 5 Hrdina na cestách - Paul Tobin - Megaknihy.cz ... . Běžná cena: 299 Kč ... Green Arrow 5 - Hrdina na cestách cena, parametre, recenzia - Ostatný tovar. Říkají si Devátý kruh. Jde o zločineckou banku, která financuje války, teror… Objednávejte knihu Green Arrow 5 Hrdina na cestách v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY