Deník raka 2

Deník raka 2 - Tereza Schillerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Schillerová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník raka 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník raka 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Schillerová. Číst Deník raka 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rakovina vás nezmění. Pořád to budete vy. I po uzdravení. Ta nemoc vám hodně vezme. Ale taky něco dá. Například vás naučí vážit si maličkostí a okamžiků. Protože okamžiky jsou to jediné, co vám skutečně patří. Přesně to se blogerce Tereze Schillerové podařilo zachytit v období, které pacienti nazývají remise. Že to bude klišé? Ani náhodu. Život v této fázi je doslova jízdou na horské dráze. Radost z uzdravení střídá pocit strachu, že se nemoc vrátí. A ten strach je natolik intenzivní, že vás paralyzuje. Kniha zachycuje obavy, nejistoty, vnitřní rozpolcenost, deprese, vnímání agresivity lidí, rodičů a přehodnocování vztahů a přátel. Pocity a situace, které autorka dokázala zachytit s odzbrojující upřímností, ale také s neskrývanou vůlí jít dál, nevzdávat se a najít smysl života. Nemoc jí vzala iluze, ale také ji naučila neodkládat nic na „vhodný okamžik“. Našla sílu pro důležitá rozhodnutí a plnit si sny. Její vyprávění je prokládáno s osudy čtenářů jejího blogu, retrospektivními vzpomínkami na období léčby, a ještě neuveřejněnými dialogy s její blízkou kamarádkou. Blog Deník raka se totiž stal doslova komunitou lidí, kteří se vzájemně podporují a dodávají si sílu.


...aka je můj příběh.Jsem statečná bojovnice, která si prošla hned několika pekly - rakovinou mízních uzlin, náročným zdravotním systémem a i tím svým vnitřním myšlenkovým, když jsem se srovnávala s nemocí a také s obdobím, které následovalo po léčbě ... Deník raka 2 - Tereza Schillerová - Lali.cz ... . Ale vybrusila jsem z toho prozatím jako vítězka s větší sbírkou rtěnek. Deník raka je naprosto dech beroucí kniha. Dostala mě. Trochu jsem se bála, co budu číst, věděla jsem, že tam bude asi i nějaké negativno, ale nakonec jsem si odnesla úžasný pocit. Musím říct, že autorka má obrovský dar vyprávění, kniha má spád, nedokážete jí odložit. Filip Topol patří ... Deník raka 2 | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Dostala mě. Trochu jsem se bála, co budu číst, věděla jsem, že tam bude asi i nějaké negativno, ale nakonec jsem si odnesla úžasný pocit. Musím říct, že autorka má obrovský dar vyprávění, kniha má spád, nedokážete jí odložit. Filip Topol patří...SOUVISEJÍCÍ KNIHY