Vzdělání jako provokace

Vzdělání jako provokace - Konrad Paul Liessmann | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Konrad Paul Liessmann
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzdělání jako provokace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vzdělání jako provokace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Konrad Paul Liessmann. Číst Vzdělání jako provokace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všichni mluví o vzdělání. Stalo se sekulární naukou spásy, od níž si slibujeme řešení všech problémů – od potírání chudoby až k integraci migrantů, od změny klimatu až k boji proti teroru. Zatímco se však „vzdělání“ jako heslo stalo všudypřítomným, vzdělanec, vlastní cíl všech těchto vzdělanostních snah, nejen zmizel ze slovní zásoby, ale každý vážný nárok na vzdělání se dokonce stal provokací. Důvody, proč se tak stalo, jmenuje Konrad Paul Liessmann v této knize. Proto se pouští jak do nížinné krajiny stran, tak do mělčin sociálních sítí, přemýšlí o morálním diskursu ducha doby a o tom, proč je tak nepříjemné potkat vzdělaného člověka.


...ní jako provokace Autor: Liessmann, Konrad Paul Nakladatel: Academia EAN: 9788020028754 ISBN: 978-80-200-2875-4 Originál: Bildung als Provokation Překlad: Váňa, Milan Popis: 1× kniha, brožovaná, 148 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21,2 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Vzdělání jako provokace / Konrad Paul Liessmann | Knihovna ... ... . vydání) Kniha: Vzdělání jako provokace - Konrad Paul Lessmann. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Vzdělání jako provokace Liessmann Konrad Paul. Všichni mluví o vzdělání. Stalo se sekulár ... Vzdělání jako provokace - Konrad Paul Liessmann | Knihy ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Vzdělání jako provokace Liessmann Konrad Paul. Všichni mluví o vzdělání. Stalo se sekulární naukou spásy, od níž si slibujeme řešení všech problémů - od potírání chudoby až k integraci migrantů, od změny klimatu až k boji proti teroru. Kniha Vzdělání jako provokace Přidat komen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY