Metallica - Kompletní ilustrovaná historie

Metallica - Kompletní ilustrovaná historie - Martin Popoff | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Popoff
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Metallica - Kompletní ilustrovaná historie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Metallica - Kompletní ilustrovaná historie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Popoff. Číst Metallica - Kompletní ilustrovaná historie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Metallica, založená roku 1981 v Los Angeles, je nejúspěšnější heavymetalovou skupinou v dějinách hudby s více než 100 miliony prodaných desek. Svou obrovskou popularitu si však drží dodnes. V této knize – vůbec první obrazové publikaci o skupině kolem Jamese Hetfielda a Larse Ulricha – postihuje uznávaný hudební novinář Martin Popoff celou kariéru Metallicy včetně jejích úspěchů i pádů, přičemž čtenářům předkládá mimo jiné objektivní analýzu každého z celkem deseti studiových alb této kapely. Příběh kapely od jejích počátků až do současnosti i historky ze zákulisí doplňuje více než 300 fotografií a dalších zajímavostí, jako jsou plakáty, koncertní trička, obaly desek, placky, vstupenky apod.


...ní ilustrovaná historie / Martin Popoff - Metallica [KNI] Metallica, založená roku 1981 v Los Angeles, je nejúspěšnější heavymetalovou skupinou v dějinách hudby s více než 100 miliony prodaných desek ... Metallica kompletni pribeh | Sleviste.cz ... . Svou obrovskou popularitu si však drží dodnes. Metallica - Kompletní ilustrovaná historie. Popoff Martin. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 11 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy doručení ... Všetky informácie o produkte Kniha Metallica Kompletní ilustrovaná historie, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Metallica Kompletní ilustrovan ... Metallica: Kompletní ilustrovaná historie ... .5. u Vás doma (Typy doručení ... Všetky informácie o produkte Kniha Metallica Kompletní ilustrovaná historie, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Metallica Kompletní ilustrovaná historie. Podtitul: Kompletní ilustrovaná h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY