Trofeje a ztráty

Trofeje a ztráty - Aleš Dostál | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Dostál
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trofeje a ztráty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trofeje a ztráty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Dostál. Číst Trofeje a ztráty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prozaik Aleš Dostál (*1946) se narodil v Ostravě, vystudoval Lesnickou fakultu Vysoké školy zemědělské v Brně a pracoval u Lesů České republiky. Je členem Obce spisovatelů a spolupracoval s Československou televizí a Filmovým studiem Barrandov. Zážitky profesionálního lesníka a myslivce vtělil do beletrizovaného příběhu, v nichž popisuje osudy hlavní hrdinky, učitelky Ivany, které po restituci připadne na starost péče o lesní oboru. Odjíždí tedy i s jedenáctiletou dcerou do hájenky, čímž se spustí kolotoč událostí, v nichž nechybí ani detektivní zápletka. Těžiště přímočarého svižného vyprávění spočívá ve zdařile vykresleném prostředí, znalosti myslivecké problematiky i v čtenářsky atraktivním příběhu.


...ofeje a ztráty Přidat komentář. alnahu ... Trofeje a ztráty - bazar | Databáze knih ... . 55 03. dubna. Příběh učitelky ,která žije v městě a nedokáže si představit ,že by někdy mohla žít na vesnici.Svůj názor změní,když pozná krásu přírody v oboře ,kam se přestěhovali její rodiče .Kniha se mi četla dobře. ... Trofeje a ztráty jsou román hned třikrát pozoruhodný. Čte se jedním dechem a čtenář na konci má chuť číst příběh znovu, tak jako si říkáváme, že takové jídlo si musíme co nejdřív zase dát a pořádně je vychutnat, anebo že s takovým člověkem, s nímž nás svedla šťastná náhoda, byla by radost opět pobýt. Trofeje a ztráty Prozaik Aleš Dostál ... Kniha: Trofeje a ztráty - Aleš Dostál | Knihy.ABZ.cz ... . Trofeje a ztráty Prozaik Aleš Dostál (*1946) se narodil v Ostravě, vystudoval Lesnickou fakultu Vysoké školy ze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY