Mrtví ptáci nezpívají: Případ Flavie de Luce (6.díl)

Mrtví ptáci nezpívají: Případ Flavie de Luce (6.díl) - Alan Bradley | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alan Bradley
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrtví ptáci nezpívají: Případ Flavie de Luce (6.díl).pdf


Chcete si knihu přečíst?Mrtví ptáci nezpívají: Případ Flavie de Luce (6.díl) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Bradley. Číst Mrtví ptáci nezpívají: Případ Flavie de Luce (6.díl) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednoho jarního rána roku 1951 stojí jedenáctiletá chemička a zdatná vyšetřovatelka Flavia de Luce na nádraží a očekává návrat své dávno ztracené matky Harriet. Když u nástupiště zastaví speciálně vypravený vlak, přistoupí k Flavii vysoký neznámý muž a pošeptá jí do ucha záhadnou zprávu. Za okamžik je mrtvý, sražený na koleje někým ze shromážděného davu. Co byl ten člověk zač, co znamenala jeho slova a proč je pověděl právě Flavii? Zpátky v Jelením mlází, chátrajícím sídle de Luceových, Flavia sleduje sérii stop a prověřuje své detektivní schopnosti. Postupně odhaluje největší rodinné tajemství, zahrnující i samotného Winstona Churchilla, a musí pátrat i v minulosti své matky. Zatímco hledá vraha mezi příbuznými, přáteli i cizími lidmi, možná se bude muset vznést k nebesům v matčině milovaném letadle, aby odhalila pravdu.


...ptáci nezpívají: Případ Flavie de Luce (6 ... Kniha Případ Flavie de Luce - 5. - Poslední tóny z krypty ... ... .díl) Alan Bradley Nakladatel: Kalibr 2020 Případ Flavie de Luce / Prípad Flavie de Luce série. 6 knih. Knihy; Bazar; Koláč s kapkou jedu 1. v sérii, A. Bradley, 2011 Koupit Koupit eknihu. Vražda není hra 2. v sérii, A. Bradley, 2013 ... Mrtví ptáci nezpívají 6. v sérii, A. Bradley, 2020 Koupit Koupit eknihu. Jednoho jarního rána roku 1951 stojí jedenáctiletá chemička a zdatná vyšetřovatelka Flavia de Luce na nádraží a očekává návrat své dávno ztracené matk... Případ Flavie de Luce / Prípad Flavie d ... Případ Flavie de Luce / Prípad Flavie de Luce: Mrtví ptáci ... ... ... Případ Flavie de Luce / Prípad Flavie de Luce: Mrtví ptáci nezpívají - Alan Bradley | Databáze knih Koláč s kapkou jedu - Případ Flavie de Luce - Bradley Alan . Největší vášní jedenáctileté Flavie de Luce, dcery britského aristokrata, je chemie - a brzy bude mít ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY