Jack Wolfgang

Jack Wolfgang - Stephen Desberg | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen Desberg
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jack Wolfgang.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jack Wolfgang ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Desberg. Číst Jack Wolfgang Online je nyní tak snadné!

POPIS


V tomhle světě se už od středověku zvířata domáhají a domohla svých práv, protože prokázala stejnou inteligenci a city jako lidé. Komiksů s antropomorfními zvířaty je hodně, ale těch, ve kterých taková zvířata nejen žijí promíšeně s lidmi, ale kde se také řeší problémy z podobného soužití plynoucí, je už mnohem méně. Jack Wolfgang je elegantní vlk, ale co víc, je také špion – a jeho krytím je osobnost kulinárního kritika (protože v tomhle světě se samozřejmě už zvířata nejedí!, takže otázka, co jíst jiného, se stala tou hlavní). Někteří zvláštní agenti jsou prostě ještě zvláštnější než ostatní! Thriller z paralelního světa? Noirová detektivka či špionážní příběh? Ezopovská bajka? Možná to všechno, ale hlavně působivý příběh s výtečnou kresbou a nápaditým koloringem.


...eston Smith, known as Wolfman Jack (January 21, 1938 - July 1, 1995), was an American disc jockey ... Jack Wolfgang: Coming Soon ... . Famous for his gravelly voice, he credited it for his success, saying, "It's kept meat and potatoes on the table for years for Wolfman and Wolfwoman. A couple of shots of whiskey helps it. Jack Wolfgang, the world-renowned restaurant critic, travels the world sampling Super Mega Tofu in all of its varieties. It's the perfect cover for his second identity: Jack Wolfgang, CIA special agent. When his frie ... Jack Wolfgang v1: "Enter the Wolf" - Pipeline Comics ... . It's the perfect cover for his second identity: Jack Wolfgang, CIA special agent. When his friend and mentor is killed, Jack picks up the scent of a conspiracy and tracks it half way around the globe. Jack Wolfgang last edited by fesak on 09/14/19 11:41PM View ... Until you earn 1000 points all your submissions need to be vette...SOUVISEJÍCÍ KNIHY