Detektiv Arrowood

Detektiv Arrowood - Mick Finlay | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mick Finlay
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Detektiv Arrowood.pdf


Chcete si knihu přečíst?Detektiv Arrowood ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mick Finlay. Číst Detektiv Arrowood Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skončila anglo-afghánská válka a díky dohodě s Irskem to vypadá, že je konec i náboženskému násilí. Pozice Velké Británie ve světě je ale nejistá a propast mezi bohatými a chudými se pořád zvětšuje. V Londýně boháči pořádají opulentní večírky, zatímco ty nejchudší svádí svět zločinu, drog a prostituce. V ulicích řádí sériový vrah. Politikové jsou zapleteni do finančních a sexuálních skandálů. Píše se rok 1895. Policie neoplývá dostatečnými zdroji, aby zvládla ukočírovat vše, co se v hlavním městě děje. Lidé z vyšších vrstev si chodí pro pomoc ke slavnému soukromému detektivovi Sherlocku Holmesovi. Ale v přelidněném jižním Londýně, kde jsou zločiny špinavější a kam Holmes zavítá jen zřídka, se lidé obracejí na Arrowooda, vyšetřovatele, který nemůže vystát Holmese, jeho majetnou klientelu ani jeho okázalý forenzní přístup ke zločinu. Arrowood rozumí lidem, ne stopám.


...ktiv Arrowood, tak jeho pomocník Barnett mají něco do sebe ... Detektiv Arrowood | KNIHCENTRUM.cz ... . Nechybí pohnutá minulost, u každého z nich trochu odlišná, ale zatím vlastně jen naznačená, což mě nejspíš posléze přivede i k dalšímu dílu z této série. Případ byl vystavěný hezky, svižný, místy dost napínavý a díky oběma pánům semtam i ... Detektiv Arrowood. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná ... Kniha: Detektiv Arrowood - Mick Finlay | Knihy.ABZ.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... 0 hodnocení Detektiv Arrowood 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte prv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY