Modlitba Otčenáš

Modlitba Otčenáš - Papež František | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Papež František
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Modlitba Otčenáš.pdf


Chcete si knihu přečíst?Modlitba Otčenáš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Papež František. Číst Modlitba Otčenáš Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této publikaci předkládáme cyklus veřejných katechezí papeže Františka na téma modlitby Otčenáš. Jde o dílko útlé, ale obsahem velmi hutné. Z textu je zřejmé, že papeži Františkovi na tématu záleží a byl by rád, aby zasáhlo srdce posluchačů; snaží se proto komunikovat jazykem, jemuž lze rozumět i bez teologického vzdělání. Prostý a místy i velmi osobní styl však nic neubírá hloubce sdělení. Papež František se neustále vrací k zásadní skutečnosti, že jsme v Kristu synové a dcery Otce, který nás nesmírně miluje; odtud pramení i synovská důvěra a smělost, s níž se obracíme k našemu Otci na nebesích. A právě ve světle této víry, která je především vztahem, se nám modlitba Páně rozzáří všemi barvami.


..., modlitby - Kdo se modlí, nemarní čas (Benedikt XVI ... Najťažší Otčenáš - Modlitba.sk ... .) - Býváme nervózní, když se ztišíme k modlitbě… (Vojtěch Kodet) - Jak jsem zpovědníka žádal o zproštění od modlitby (Elias Vella) - Modlitba - soubor tematických textů - Texty na nástěnky - Základní modlitby - Na webu vira.cz: modlitba, modlitba ... MODLITBA PÁNA OTČE NÁŠ. Mt 6, 9-13. Otčenáš. Otče náš, ktorý si na nebesiach, posväť sa meno tvoje, príď kráľovstvo tvoje, buď vôľa tvoja ako v nebi, tak i na zemi. Chlieb náš každodenný daj nám dnes a odpusť ná ... Otčenáš - Wikipedie ... . Chlieb náš každodenný daj nám dnes a odpusť nám naše viny, ako aj my odpúšťame svojim vinníkom, a neuveď nás do pokušenia, ale zbav nás zlého. Amen. Otčenáš neboli modlitba Páně (podle svých prvních dvou latinských slov také Pater noster) je pravděpodobně nejznámější křesťanská modlitba.Podle Lukášov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY