Malé ženy

Malé ženy - Louisa May Alcottová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Louisa May Alcottová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malé ženy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malé ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louisa May Alcottová. Číst Malé ženy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnes už vpravdě klasický román, který by neměl chybět v žádné knihovně. Čtou jej jedním dechem dcery, maminky i babičky a každá generace v něm najde to své. Příběh čtyř sester je zasazený do doby občanské války v Americe v letech 1861-1865, kde bojuje i jejich tatínek. Dívky se strachují o jeho život, čelí velké chudobě a nemocem a přitom prožívají každodenní starosti i radosti, jak se sluší na mladé slečny v jejich věku. Tuhle knihu by měla číst každá rodina, je plná bezpodmínečné lásky ke svým bližním a ukazuje, jak důležité jsou hodnoty, které tak zoufale potřebujeme v každé době:přátelství, láska, odpuštění, soucit, život v pravdě. Doba, ve které žijeme, ovlivňuje náš život více, než by se mohlo zdát. Přečtěte si, jak jejím výzvám čelí naše čtyři hrdinky. Bestseller o romantické Meg, nezkrotné Jo, nenápadné Beth a rozmazlené Amy si můžete přečíst ve verzi ze 70. let, přeložené a převyprávěné Jindřiškou Smetanovou.


...a a režisérka Greta Gerwigová vytvořila Malé ženy, které čerpají z klasického románu a díla Louisy May Alcottové, a zároveň se v autorčině alter egu Jo Marchové odráží její fiktivní život ... Louisa May Alcottová - Wikipedie ... .V podání Gerwigové se oblíbený příběh sester Marchových - čtyř mladých žen, z nichž každá je odhodlaná prožít život podle svého - stává nadčasovým a ... Ešte sa pamätám, ako som pred rokmi plakala nad krásnym a nežným románom Malé ženy a potom aj nad pokračovaním Dobré manželky. Film v podstate zachoval dejovú líniu knižnej predlohy, čím si získal moje neskonalé sympatie. Tiež sa mi páčilo, že zachoval myšlienky o emancipácii žien, ktoré boli do knižky tak umne a ... M ... Malé ženy - Celý film online zdarma (2019) CZ dabing ... ... . Film v podstate zachoval dejovú líniu knižnej predlohy, čím si získal moje neskonalé sympatie. Tiež sa mi páčilo, že zachoval myšlienky o emancipácii žien, ktoré boli do knižky tak umne a ... MALÉ ŽENY. LITTLE WOMEN romantický film / PREMIÉRA / slovenské titulky Trailer 1. Adaptácia nadčas...SOUVISEJÍCÍ KNIHY