Pohádky a legendy z Walesu

Pohádky a legendy z Walesu - Věra Borská | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Borská
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky a legendy z Walesu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádky a legendy z Walesu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Borská. Číst Pohádky a legendy z Walesu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na západě Spojeného království se nachází tajemná země Wales. Je opředena mnoha mýty a tajemstvími, a vyprávění o nich se šířilo po horských úbočích, bažinách i plážích. Hemží se to v něm skřítky, čarodějnicemi, vílami, elfy a dalšími bytostmi, které se nacházejí na hranici mezi naším světem a světem nadpřirozeným. Skřítkové v pohádkách někdy škodí, jindy zase pomáhají obyčejným lidem, králové vládnou svým královstvím a jeskyně vydávají potřebným své poklady. Převyprávění Věry Borské obsahuje kromě několika příběhů z artušovského cyklu i méně známé místní legendy a pověsti, určené nejen dětem, ale i všem milovníkům keltských pověstí.


...Y A LEGENDY Z WALESU Půvabné welšské pohádky převyprávěné Věrou Borskou a doplněné nádhernými, působivými ilustracemi Vojtěcha Jiráska jsou proložené lidovými říkadly, popěvky a písničkami ... Kniha: Pohádky a legendy z Walesu(Věra Borská) za 12,98 ... ... . Pohádky jsou určené primárně pro děti, ale na své si přijde i dospělec, který má rád svět skřítků ... Pohádky a legendy z Walesu Autor: Borská, Věra Nakladatel: Malvern EAN: 9788075301222 ISBN: 978-80-7530-122-2 Ilustrace: Jirásko, Vojtěch Popis: 1× kniha, vázaná, 146 stran, česky Rozměry: 21,5 × 25 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Název: Pohádky a legendy z Walesu. Autor: Věra Borská. Ilustrátor: Vojtěch Jirásko. Titul je zařazen do žánr ... Kniha: Pohádky a legendy z Walesu (Věra Borská) | Martinus ... . vydání) Název: Pohádky a legendy z Walesu. Autor: Věra Borská. Ilustrátor: Vojtěch Jirásko. Titul je zařazen do žánr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY