Do bouře

Do bouře - Anna Brikciusová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Brikciusová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Do bouře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Do bouře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Brikciusová. Číst Do bouře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hudebnice a literátka, která dosud vydala jednu prozaickou a jednu básnickou sbírku, navazuje ve své aktuální knize básní na tu předešlou, jež vyšla v roce 2017 pod názvem Kolibří úsměv. Z ní, stejně jako z té nynější, vycítí poučený čtenář autorčino hudební cítění i vzdělání. Je patrné na hře se slovy, jejímž výsledkem je výrazná zvukomalebnost veršů, pro básně je dále příznačný vnitřní neklid, výrazná symbolika a silný duchovní rozměr. Aktuální sbírka Do bouře je snad jen o něco naléhavější, ale i nadějeplnější než sbírka předešlá. Opět se tu objevuje antropomorfizovaná příroda, temnota, ale i příslib svítání, pády i vzestupy, cesta odnikud někam, už ne nikam. Pro toho, kdo se chce poprat s dešifrováním symbolů, bude četba jejích básní nepochybně silným zážitkem. Na obálce knihy upoutá reprodukce obrazu Josefa Žáčka, o generaci staršího malíře niterné spirituality, jak bývá charakterizován.


... informácie o produkte Kniha Do bouře, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Do bouře ... Orkán Sabine míří do Česka. Silná bouře označovaná též ... ... . Do bouře od 2,35 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. 50+ videos Play all Mix - Jiří Suchý - Hluboká vráska (Bouřka do čela) YouTube; Havelka Perly Swingu 1 - Duration: 34:10. Josef Kohlíček 239,619 views. 34:10. 1959 ... 1998 Bouře (The Tempest) Americký televizní film. Volnější adaptace, příběh je přenesen do okolí Mississippi v období občanské války. Hlavní postavy j ... Bouře - YouTube ... . Volnější adaptace, příběh je přenesen do okolí Mississippi v období občanské války. Hlavní postavy jsou otrokáři. Režie: Jack Bender, hrají Peter Fonda, John Glover, Harold Perrineau, Katherine Heigl. 2010 Bouře (The Tempest) Americký film. Provided to YouTube by Supraphon Bouře · Noid · Václav Noid Bárta Rány ℗ 2012 Alfedus music Released on: 2012-05-03 Auto-generated ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY