Nemravná dívka na vdávání

Nemravná dívka na vdávání - Miloslav Švandrlík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Švandrlík
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nemravná dívka na vdávání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nemravná dívka na vdávání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Švandrlík. Číst Nemravná dívka na vdávání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Česká historie – oblíbené téma Miloslava Švandrlíka – je v jeho podání vždy trochu za hranou pojetí, jež známe ze školy. Ani v příběhu knížete Břetislava a sličné Jitky tomu není jinak. Humorista se moc neohlíží na Kosmovo hodnocení politiky přemyslovských vládců a Jitku nám líčí jako nepříliš cudnou řeholnici svinibrodského kláštera. V takové interpretaci se jeví i státnická moudrost jako zajímavá fraška, zinscenovaná pro uklidnění mezinárodní zápletky a po mnoha staletích též pro pobavení publika.


...emravná dívka na vdávání book. Read 2 reviews from the world's largest community for readers ... E-kniha: Nemravná dívka na vdávání (Miloslav Švandrlík ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Nemravná dívka na vdávání, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nemravná dívka na vdávání. Nemravná dívka na vdávání Autor: Švandrlík, Miloslav Nakladatel: Epocha EAN: 9788075571397 ISBN: 978-80-7557-139-7 Ilustrace: Winter-Neprakta, Jiří ... Podobné jednotky. Nemravná dívka na vdávání / Hlavní autor: Švandrlík, Miloslav, 193 ... Nemravná dívka na vdávání - Miloslav Švandrlík ... ... ... Podobné jednotky. Nemravná dívka na vdávání / Hlavní autor: Švandrlík, Miloslav, 1932-2009 Vydáno: (2000) Dívka na vdávání / Hlavní autor: Švandrlík, Miloslav, 1932-2009 Vydáno: (1991) Dívka na vdávání / Hlavní autor: Švandrlík, Miloslav, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY