Jiná Afrika

Jiná Afrika - Pavla Jazairiová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Jazairiová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jiná Afrika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jiná Afrika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Jazairiová. Číst Jiná Afrika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Známá rozhlasová novinářka Pavla Jazairiová vydává upravenou a rozšířenou verzi úspěšné knížky z roku 2008 věnované zemím v severní a západní Africe – Mali, Senegalu, Alžírsku, Tunisku. Důvodem je aktuálnost tématu. Afrika v jejím pohledu je v mnoha ohledech místem bídy, beznaděje, úpadku. Z toho se rodí touha mnoha Afričanů odejít do Evropy a začít zde nový život. Tento pohled zbavený iluzí a folklorního nánosu je bolestný, ale cenný snahou lacině nemoralizovat, nýbrž hledat vysvětlení. Proto jsou součástí knihy nově vepsané glosy velvyslankyně Evropské unie v Namibii Jany Hybáškové a zasvěcený úvod afrikanisty Luboše Kropáčka. Kniha je doplněná o řadu fotografií.


...ika novinářky Pavly Jazairiové, rozšířená verze úspěšné knihy, je věnovaná severní a západní Africe - Mali, Senegalu, Alžírsku, Tunisku ... Kniha: Jiná Afrika (Pavla Jazairiová) | Martinus ... . Afrika je v mnoha ohledech ... Jinja is a major station on the Uganda Railway and is a port for Lake Victoria ferries. [citation needed]Jinja Airport, a small civilian and military airport, is located at Kimaka, about 4 kilometres (2.5 mi) north of Jinja's central business district.. A bridge, known as the Source of the Nile Bridge, was built across the Nile, connecting the town of Njeru to Jinja. Our new desktop experience was bui ... Jiná Afrika - Pavla Jazairiová | Databáze knih ... .. A bridge, known as the Source of the Nile Bridge, was built across the Nile, connecting the town of Njeru to Jinja. Our new desktop experience was built to be your music destination. Listen to official albums & more. Provided to YouTube by Entertainment One Distribution US Jina Langu Ni Afrika (my Name Is Afrika) · Georgia Anne Muldrow Umsindo ℗ E1 Music Canada Rel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY