Adele: Příběh písní

Adele: Příběh písní - Caroline Sulllivan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Caroline Sulllivan
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Adele: Příběh písní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Adele: Příběh písní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caroline Sulllivan. Číst Adele: Příběh písní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Caroline Sulivan je redaktorkou pro britský deník The Guardian, kde píše o popové a rockové hudbě. Ve své knize vypráví příběhy písní zpěvačky Adele ve spojitosti s životem této hudební ikony. Prostřednictvím sesbíraných střípků rozhovorů v médiích, veřejných vystoupení i vzpomínek jejích blízkých dává autorka nahlédnout do soukromí Adele. Čtenář se dozvídá o postupu její úspěšné kariéry, o rodině a přátelích, ale také o trápení a strastech, kterými během posledních let procházela.Všechno dohromady nejen že formovalo její osobnost, ale zároveň ji přineslo inspiraci k hudebním hitům, které dnes zná celý svět. Kromě toho se v knize dočteme mnoho zajímavostí z prostředí hudebního průmyslu. Nechybí ani nástin spolupráce mezi hudebními producenty a umělci při vzniku tak zásadních desek, jaké vytvořila právě Adele. Dozvíte se mnohé o jejím osobitém přístupu i schopnosti zůstat přes veškerou slávu „holkou od vedle“, která díky své bezprostřednosti a otevřenosti dokáže svou hudbou promlouvat k nám všem.


...- Příběh písní. Celkové hodnocení ... Adele caroline sullivan | Sleviste.cz ... ... veřejných vystoupení i vzpomínek jejích blízkých dává autorka nahlédnout do soukromí Adele. Čtenář se dozvídá o postupu její úspěšné kariéry, o rodině a přátelích, ale také o trápení a strastech, kterými během posledních let procházela. ... Adele: Příběh písní. Caroline Sullivan. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.3 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... 1:53 Najednou - ... Adele - Příběh písní - Sulllivan Caroline | Prodej knih ... .5. u Vás doma (Typy ... 1:53 Najednou - Monika Absolonová. 1:59 Šípková Růženka - Jiří Schelinger. 2:06 Don't wake me up - Chris Brown. 2:43 Pocity - Tomáš Klus. 2:59 Proklínám - Janek Ledecký. 3:12 Pribeh ... Kniha: Adele -- Příběh písní - Caroline Sullivan. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY