Kompenzační cvičení: uvolňovací, protahovací, posilovací

Kompenzační cvičení: uvolňovací, protahovací, posilovací - Marta Bursová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marta Bursová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kompenzační cvičení: uvolňovací, protahovací, posilovací.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kompenzační cvičení: uvolňovací, protahovací, posilovací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marta Bursová. Číst Kompenzační cvičení: uvolňovací, protahovací, posilovací Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedinečná publikace předkládá všem kondičním, výkonnostním i vrcholovým sportovcům více než devadesát vhodných uvolňovacích, protahovacích i posilovacích kompenzačních cvičení s využitím vlastní váhy těla i dostupných cvičebních pomůcek, jako jsou posilovací guma, gymnastický míč a overball. Autorka, zkušená vysokoškolská pedagožka, klade důraz na popis správné techniky provedení a upozorňuje na možné chyby a subjektivní pocity při cvičení. Všechny cviky jsou demonstrovány na téměř třech stovkách fotografií a obrázků.


...vací Protahovací (strečink) Posilovací Podmínkou je dodržování posloupnosti jednotlivých cvičení, kdy na prvním místě zařazujeme cvičení PROTAHOVACÍ PO DŮSLEDNÉM UVOLNĚNÍ a teprve na místě druhém POSILOVÁNÍ ... Kompenzační cvičení - LIBRUM.cz ... . Důležité: - každodenní alespoň půlhodinové cvičení 6.2.3 Kompenzační protahovací cvičení flexorů kyčelního kloubu 6.3 Hýžďové svaly 6.3.1 Přehled začátků, úponů a funkce hýžďových svalů 6.3.2 Testování hýžďových svalů 6.3.3 Kompenzační posilovací cvičení hýžďových svalů 6.4 Bederní vzpřimovače a čtyřhranný sval bederní Kompenzační cvičení •uvolňovací - uvolnění ztuhlých, málo pohyb ... Kompenzační cvičení: Uvolňovací, protahovací, posilovací ... ... .3.2 Testování hýžďových svalů 6.3.3 Kompenzační posilovací cvičení hýžďových svalů 6.4 Bederní vzpřimovače a čtyřhranný sval bederní Kompenzační cvičení •uvolňovací - uvolnění ztuhlých, málo pohyblivých kloubů a sv. kontraktur •protahovací (strečink) - obnovení fyziologické délky zkráceného svalu •posilovací - zvýšení funkční zdatnosti oslabených nebo k oslabení náchylných svalů Uvolňovací cvičení. Uvolňovací cvičení je n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY