Sisu: Odolnost, síla a štěstí po finsku

Sisu: Odolnost, síla a štěstí po finsku - Katja Pantzar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Katja Pantzar
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sisu: Odolnost, síla a štěstí po finsku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sisu: Odolnost, síla a štěstí po finsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katja Pantzar. Číst Sisu: Odolnost, síla a štěstí po finsku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka žila v Kanadě hektickým životem mladé ambiciózní ženy plným stresu. Po přestěhování do Finska, země svých předků, však poznala, že žít se dá mnohem kvalitněji a zdravěji. Finský životní styl je totiž založený na jednoduchém a osvědčeném konceptu zvaném sisu: podporuje dlouhodobou odolnost, výdrž a silnou vůli tím, že upřednostňuje pobyt venku za každého počasí, doporučuje plavání ve studené vodě, saunování, volí přirozený pohyb jako chůzi, jízdu na kole nebo běhání místo dojíždění autem do uzavřených posiloven plných upocených lidí, stravování podle sezóny a místních surovin místo přehnaných módních diet a spoustu dalších užitečných zásad. Autorka se poté, co na vlastní kůži okusila blahodárný vliv sisu, rozhodla sepsat, jak ho lze postupně začlenit do každodenního života každého z nás, abychom se mohli cítit po fyzické i psychické stránce báječně.


...ny informace o produktu Kniha Sisu - Odolnost, síla a štěstí po finsku - Katja Pantzar, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sisu - Odolnost, síla a štěstí po finsku - Katja Pantzar ... Pantzar, Katja: Sisu - iLiteratura.cz ... . Sisu: Odolnost, síla a štěstí po finsku Autor: Pantzar, Katja Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020445537 ISBN: 978-80-204-4553-7 Originál: Finding Sisu. In Search of Courage, Strength and Happiness the Finnish Way Překlad: Somogyi, Viola Popis: 1× kniha, vázaná, 232 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: Sisu: Odolnost, síla a štěstí po finsku/Finding Sisu. In Search of Courage, Strenght and Happiness the Finnish Way Autor: Katja Pantzar Překlad: Viola Somogyi Žánr: životn ... Sisu: Odolnost, síla a štěstí po finsku za 8,81€ | Gorila ... . In Search of Courage, Strenght and Happiness the Finnish Way Autor: Katja Pantzar Překlad: Viola Somogyi Žánr: životn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY