Srst smrku

Srst smrku - Pavel Preisner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Preisner
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Srst smrku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srst smrku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Preisner. Číst Srst smrku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka je pátou básnickou sbírkou malíře Pavla Preisnera. Básně jsou psány prózou - velmi krátkou. Jak říká sám autor: zapíši nějaký vjem a osekávám text ažna jen to nezbytné. Sbírku provází fotoilustrace Libora Stavjaníka. Výtvarník a básník Pavel Preisnerdebutoval básnickou sbírkou Ulomili (1996), dále vydal knihu básní Usuch (2000), básně v próze Budem nudlit (2005) a Cosi s čímsi (2016). Autorem fotografí je Libor Stavjaník (1965 ve Zlíně). Roku 1987 absolvoval Lidovou školu umění v Ostravě (obor výtvarná fotografie). Jeho fotografie najdeme mimo jiné v publikacích: Tereza Bruthansová: Libuše Niklová (2013); Petr Nikl: Foukací povídky (2013); Anna Grossová: Stříbrné okouzlení (2014); Barbora Vacková: Baťovský domek: mizející prvky zlínské architektury (2017); Eva Končalová – Petr Všetečka: Památník Tomáše Bati (2019). Ve společném výtvarném doprovodu (tj. fotografiích aranžovaných situací) této knihy se autoři – inspirováni Preisnerovými kresbami – pokusili proniknout do oblasti mezi sen a realitu, obraz a fotografii.


...ng reliable communications to branch offices, teleworkers, and cloud telephony deployments helps to ensure business continuity and customer satisfaction ... srst (@srst_kr) • Instagram photos and videos ... . To fulfill this need, Cisco provides Cisco Unified Survivable Remote Site Telephony (SRST) and Cisco Unified Enhanced Survivable Remote Site Telephony (E-SRST). Srst smrku. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze j ... Srst smrku - Preisner Pavel - knihkupectví Beletrie.eu ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Největší výběr za nejlepší ceny zboží Srst smrku - preisner pavel v nejvyšší kva...SOUVISEJÍCÍ KNIHY