Tetička Julie a zneuznaný génius

Tetička Julie a zneuznaný génius - Mario Vargas Llosa | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mario Vargas Llosa
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Tetička Julie a zneuznaný génius.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tetička Julie a zneuznaný génius ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mario Vargas Llosa. Číst Tetička Julie a zneuznaný génius Online je nyní tak snadné!

POPIS


V románu Tetička Julie a zneuznaný génius se autor po letech strávených v cizině a po řadě uměleckých úspěchů vrací k tomu, co bylo, když pracoval v redakci rozhlasové stanice v Limě a pokoušel se psát velkou literaturu a když se jako osmnáctiletý zamiloval do své mnohem starší vzdálené příbuzné a proti vůli rodičů se s ní potají oženil. Reálný příběh vypravěčovy lásky, líčený z ironického nadhledu, se prolíná s fiktivními příběhy rozhlasového génia Pedra Camacha, který se velice podobá jednomu scenáristovi, s nímž se autor v té době stýkal. Jsou to barvité historky a setkáváme se v nich se zločiny, nedovolenou láskou, šílenstvím a katastrofami všeho druhu. Zázračný psavec je chrlí z remingtonky jednu za druhou, sám je režíruje ve studiu, ale vlastní výtvory mu postupně začínají přerůstat přes hlavu.


...tička Julie a zneuznaný génius Přidat komentář ... Tetička Julie a zneuznaný génius - Mario V. Llosa - Sušice ... ... . SilvieK001. 1 14.08.2019. Vtipná kniha, první moje od peruánského autora vůbec - ráda se k němu vrátím v jeho dalších dílech. ... V románu Tetička Julie a zneuznaný génius se autor po letech strávených v cizině a po řadě uměleckých úspěchů vrací k tomu, co bylo, když pracoval v redakci rozhlasové stanice v Limě a pokoušel se psát velkou literaturu a když se jako osmnáctiletý zamiloval do své mnohem starší vzdálené příbuzné a proti vůli rodičů se s ní potají oženil. Tetička Julie a zneuznaný génius Vargas Llosa M ... Tetička Julie a zneuznaný génius | Patro.cz - přes 20 let ... ... . Tetička Julie a zneuznaný génius Vargas Llosa Mario. V románu Tetička Julie a zneuznaný génius se autor po letech strávených v cizině a po řadě uměleckých úspěchů vrací k tomu, co bylo, když pracoval v redakci rozhlasové stanice v Limě a pokoušel se psát velkou literaturu a když se jako osmnáctiletý zamiloval do své mnohem starší vzdá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY