Divočarka: Zkouška ohněm

Divočarka: Zkouška ohněm - Lene Kaaberbolová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lene Kaaberbolová
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Divočarka: Zkouška ohněm.pdf


Chcete si knihu přečíst?Divočarka: Zkouška ohněm ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lene Kaaberbolová. Číst Divočarka: Zkouška ohněm Online je nyní tak snadné!

POPIS


Klára je obyčejná dvanáctiletá holka, tak malá a plachá, že jí maminka říká Myško. Když ale Kláru jednoho dne napadne obrovská černá kočka se žhnoucíma očima, ukáže se, že vládne přírodní magií a dokáže mluvit se zvířaty. Pod vedením tety Isy tak musí poznat svou pravou povahu a rozvinout nově nabyté schopnosti dřív, než bude pozdě. Čeká ji totiž souboj s mocným nepřítelem, který musí zvládnout úplně sama. Naučí se Klára věřit sama sobě?


...uška ohněm je první knihou z magické fantasy řady nejprodávanější skandinávské autorky Lene Kaaberbolové ... Kniha Divočarka - 1. - Zkouška ohněm - Trh knih - můj ... ... . Napínavý příběh, vydaný ve více než 17 zemích světa, vypráví o lásce k přírodě a zvířatům, o nebezpečném boji proti zlu jak ve světě divočarů, tak v běžném životě, kde kouzla a čáry nemají místo. Elektronická kniha Divočarka: Zkouška ohněm na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Divočarka: Zkouška ohněm od ostatních... Kaaberb ... Kniha: Zkouška ohněm - James Rollins | Knihy.ABZ.cz ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Divočarka: Zkouška ohněm od ostatních... Kaaberbøl, Lene: Divočarka Díky černému kocourovi dvanáctiletá Klára zjistí, že má nadpřirozené schopnosti, které ji řadí mezi divočary. Až svoji sílu a umění propojit se s přírodou ovládne natolik, aby prošla zkouškou ohněm, bude připravena postavit se zlu. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY