Mortina: Příběhy, při kterých budeš umírat smíchy

Mortina: Příběhy, při kterých budeš umírat smíchy - Barbara Cantini | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Cantini
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mortina: Příběhy, při kterých budeš umírat smíchy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mortina: Příběhy, při kterých budeš umírat smíchy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Cantini. Číst Mortina: Příběhy, při kterých budeš umírat smíchy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mortina je sice holčička, ale trochu jiná než ostatní. Je to holčička strašidlo. Společně s tetou Neboženkou žije ve vile Rozvalince a tvoří nerozlučnou dvojici se svým psím kamarádem, chrtím albínem jménem Truchlík. Mortina by moc ráda měla stejně staré kamarády, se kterými by si mohla hrát, ale má přísný zákaz komukoliv se ukazovat. Mohli by se jí totiž leknout. Jednoho dne konečně nastane správná příležitost k seznámení – svátek Halloween!


...: Příběhy, při kterých budeš umírat smíchy Barbara Cantini Nakladatel: Egmont 2018 Všechny informace o produktu Kniha Mortina - Příběh, při kterém budeš umírat smíchy - Cantini Barbara, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mortina - Příběh, při kterém budeš umírat smíchy - Cantini Barbara ... Tajemství třetího kříže - Blog iDNES.cz ... . Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Mortina - Příběh, při kterém budeš umírat smíchy - Cantini Barbara. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Ale asi nejsem úplně ten, kdo by měl něco takového posuzovat a dělat nějaké soudy, nicméně tato otázka mi při čtení docela dost rezonovala v mysli. Také mne trochu zarazilo to, že podtitulem knihy je "Příběh, při kterém budeš umírat smíchy". Nevím, jest ... Zelenobílá vykrádačka - Jan Malinda — Kniha.cz ... . Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Ale asi nejsem úplně ten, kdo by měl něco takového posuzovat a dělat nějaké soudy, nicméně tato otázka mi při čtení docela dost rezonovala v mysli. Také mne trochu zarazilo to, že podtitulem knihy je "Příběh, při kterém budeš umírat smíchy". Nevím, jestli jsem něco neprošvihla, ale já ta ten humor fakt n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY