Horažďovice v raném novověku

Horažďovice v raném novověku - Jan Kilián, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Kilián,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Horažďovice v raném novověku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Horažďovice v raném novověku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kilián,. Číst Horažďovice v raném novověku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Předkládaná kniha rozšiřuje naše poznání o jednom z nejvýznamnějších poddanských měst v Čechách v 17. a 18. století. Na počátku třicetileté války, bylo město dobyto císařským vojskem, zpustošeno, a především fatálně vypáleno. Kniha popisuje oblasti všedního dne a kultury, významné instituce (školu, špitál, církevní řády…), demografický vývoj, městskou správu, hospodářský vývoj (pivovarnictví…), horažďovické elity (např. rod Hollarů a další) a vrchnost, především rod Šternberků (např. jejich stavební a uměleckou činnost ve městě).


...ovice v raném novověku Autor: Kilián, Jan a kol ... HORAŽĎOVICE A OKOLÍ : Plakátky k akcím ... . Nakladatel: Veduta EAN: 9788088030447 ISBN: 978-80-88030-44-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 296 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Horažďovice v raném novověku. ... Anotace. Předkládaná kniha rozšiřuje naše poznání o jednom z nejvýznamnějších poddanských měst v Čechách v 17. a 18. století. Na počátku třicetileté války, bylo město dobyto císařským vojskem, zpustošeno, a především fatálně vypáleno. ... Horažďovice v raném novověku. Kniha roz ... Mimo edice - HORAŽĎOVICE V RANÉM NOVOVĚKU | NAKLADATELSTVÍ ... ... . ... Horažďovice v raném novověku. Kniha rozšiřuje naše poznání o jednom z nejvýznamnějších poddanských měst v Čechách v 17. a 18... 320,00Kč ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY