Cesta kolem světa za osmdesát dní

Cesta kolem světa za osmdesát dní - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta kolem světa za osmdesát dní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta kolem světa za osmdesát dní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Cesta kolem světa za osmdesát dní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokud milujete odvážná dobrodružství, pokud jste kdy snili o tom, že navštívíte vzdálené země, pokud máte rádi výzvy za každou cenu, pak je toto jedinečné dílo Julese Verna knihou právě pro vás! Společně s neúnavným Phileasem Foggem a jeho věrným komorníkem se můžete vydat na jedinečnou výpravu: jet na cestu kolem světa za 80 dní! 115 200 minut – na tak dlouhou dobu musí pan Fogg zanechat Evropu za sebou, křižovat oceány, projet Asií a Spojenými státy, a nakonec se vrátit do Evropy. Dokáže tento odhodlaný džentlmen překonat spoustu nečekaných obtíží a nástrah na své cestě kolem světa a svou sázku vyhrát?


...lem světa za osmdesát dní (1873, Le tour du monde en quatre-vingts jours) je dobrodružný román francouzského spisovatele Julesa Verna z jeho cyklu Podivuhodné cesty (Les Voyages extraordinaires) ... Cesta kolem světa za 80 dní / Around the World in 80 Days ... ... .Díky napínavému ději a spádu vypravování se jedná o jednu z nejoblíbenějších Vernových knih. Do češtiny byl román přeložen již roku 1873 jako druhá Vernova kniha. Cesta kolem světa za osmdesát dní; ... -Cesta kolem světa za 80 dní byl posledni film pro Hartcourta Williamse a Roberta Newtona. -Film se k roku 2013 mohl pyšnit nepočetnějším zvířecím obsazení. Objevilo se v něm celkem 8 55 ... Category:Around the World in Eighty Days - Wikimedia Commons ... ... -Cesta kolem světa za 80 dní byl posledni film pro Hartcourta Williamse a Roberta Newtona. -Film se k roku 2013 mohl pyšnit nepočetnějším zvířecím obsazení. Objevilo se v něm celkem 8 552 zvířecích rolí. Konkrétně se jednalo o 3 800 ovcí, 2 448 bizonů, 950 oslů, 800 koní, 512 opic ... CESTA KOLEM SVĚTA ZA OSMDESÁT DNÍ. KAPITOLA PRVNÍ, v níž Phileas Fogg a Proklouz přijímají jeden druhého, jeden jakožto pán, druhý jakožto sluha V roce 1872 obýval dům č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY