Zázračné štěňátko - Kouzelný koberec

Zázračné štěňátko - Kouzelný koberec - Hayley Dazeová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hayley Dazeová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázračné štěňátko - Kouzelný koberec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zázračné štěňátko - Kouzelný koberec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hayley Dazeová. Číst Zázračné štěňátko - Kouzelný koberec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozárka s Jendou jsou u svého dědečka na chatě, pořád jen vytrvale prší. Když k nim jako na zavolanou přiběhne roztomilé a nezbedné štěně, je o zábavu postaráno. Šmudlíka baví skákat v kalužích, ale především umí kouzlit. Vezme děti na nezapomenutelný výlet až do daleké Persie, kde poznají místní princeznu a také nového kamaráda Azize. Ten si nejvíc ze všeho přeje vyhrát závod na létajících kobercích. Podaří se mu to nakonec za pomoci Rozárky, Jendy a Šmudlíka? 


...né štěňátko Kouzelný koberec (978-80-271-2286-8) Kniha - autor Hayley Daze, 112 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Rozárka s Jendou jsou u svého dědečka na chatě, pořád jen vytrvale prší ... koberec - ABZ slovník českých synonym ... . Když k nim jako na zavolanou přiběhne roztomilé a nezbedné štěně, je o zábavu postaráno. Zázračné štěňátko - Kouzelný koberec Daze Hayley Rozárka s Jendou jsou u dědečka na chatě, když k nim náhle přiběhne roztomilé a neposedné štěňátko Šmudlík. Zázračné štěňátko 1. Žánr: Pro děti a mládež ... Kouzelný koberec 2020; Mlsné kot ... Zázračné štěňátko - Kouzelný koberec Autor: Dazeová, Hayley Nakladatel: Bambook EAN: 9788027122868 ... Zázračné štěňátko 1 - Kouzelný koberec GRADA Publishing, a. s. ... . Zázračné štěňátko 1. Žánr: Pro děti a mládež ... Kouzelný koberec 2020; Mlsné kot ... Zázračné štěňátko - Kouzelný koberec Autor: Dazeová, Hayley Nakladatel: Bambook EAN: 9788027122868 ISBN: 978-80-271-228...SOUVISEJÍCÍ KNIHY