Krycí jméno Hortenzie

Krycí jméno Hortenzie - Maryla Adamcová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Maryla Adamcová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krycí jméno Hortenzie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krycí jméno Hortenzie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maryla Adamcová. Číst Krycí jméno Hortenzie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vesmír ve vzdálené budoucnosti je nebezpečným místem pro život. Války, revoluce, pašeráci, nadplanetární společnosti a vesmírné mocnosti, které tahají za nitky…Je snadné se dostat do potíží. A pak je tu major Smith, majitel vesmírné lodě zvané UFO. Ten se do potíží hned tak nedostane. Spíš potíže řeší… anebo působí. Záleží na tom, pro koho zrovna pracuje. Jak ale obelstít sledovací zařízení na vodní planetě, kde je všechno pod kontrolou?Proč je důležité mít na vesmírné lodi lékárničku, a jak vypadá obyčejná chameleonizace? A kdo je, ksakru, teta Hortenzie?


...méno Hortenzie. 20 likes · 1 talking about this ... Krycí jméno Hortenzie / diskuze --- LEGIE - databáze knih ... ... . Stránka věnovaná knížce Krycí jméno Hortenzie, autor Maryla Adamcová. Zájemci o koupi knihy piště prosím do zprávy. Také je ke koupí v knižních... Krycí jméno Hortenzie Vesmír ve vzdálené budoucnosti je nebezpečným místem pro život. Války, revoluce, pašeráci, nadplanetární společnosti a vesmírné mocnosti, které tahají za nitky… Je snadné se dostat do potíží. ... Krycí jméno Hortenzie Autor: Adamcová, M ... Krycí jméno Hortenzie - Maryla Adamcová | Knihy Dobrovský ... . ... Krycí jméno Hortenzie Autor: Adamcová, Maryla Nakladatel: Klika EAN: 9788088298083 ISBN: 978-80-88298-08-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Vesmír ve vz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY