Bavorský případ: Tragikomická detektivka ze staréPprahy

Bavorský případ: Tragikomická detektivka ze staréPprahy - Eva Bešťáková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Bešťáková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bavorský případ: Tragikomická detektivka ze staréPprahy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bavorský případ: Tragikomická detektivka ze staréPprahy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Bešťáková. Číst Bavorský případ: Tragikomická detektivka ze staréPprahy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladý naivní detektiv se navzdory svému nešťastnému příjmení snaží v Praze třicátých let minulého století provozovat seriózní kancelář soukromého detektiva, ne vždy ale úspěšně. Do nového případu bavorského barona tak vkládá velké naděje pro své zviditelnění. To ale ještě zdaleka netuší, že celý případ je propleten s novou silou nastupující v Německu, totiž nacistickou NSDAP. Vyšetřování rozhodně nebude snadné a nezkušený detektiv i se svou kanceláří vstupuje do velmi nebezpečného prostředí, kde lidský život rychle ztrácí svou hodnotu.


...ý případ: Tragikomická detektivka ze staréPprahy ... Bavorský případ - ipac.svkkl.cz ... . Eva Bešťáková ... Bavorský případ Autor: Bešťáková, Eva Nakladatel: Brána EAN: 9788024264141 ISBN: 978-80-242-6414-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,8 cm Rok vydání: Bavorský případ - Eva Bešťáková . Mladý naivní detektiv se navzdory svému nešťastnému příjmení snaží v Praze třicátých let minulého století provozovat seriózní kancelář soukromého detektiva, ne vždy ale úspěšně. Do nového případu bavorské ... Nové tituly v katalogu ... . Do nového případu bavorské...SOUVISEJÍCÍ KNIHY