Písečníci a bludný asteroid

Písečníci a bludný asteroid - Václav Dvořák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Dvořák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Písečníci a bludný asteroid.pdf


Chcete si knihu přečíst?Písečníci a bludný asteroid ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Dvořák. Číst Písečníci a bludný asteroid Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když vyrostete v sirotčinci na zaostalé planetě Písečnice, nemáte zrovna super vyhlídky. A je úplně jedno, že se v dolech vykopaných mimozemskou rasou vyznáte jako nikdo jiný. Můžete akorát snít, že jednou pojedete do Hlavního Města. Ledaže… Ledaže by se k vaší planetě blížila mezihvězdná loď a vy jste dostali pozvánku na palubu. Potom si musíte vybrat: navždy odletět a studovat na vesmírné akademii pro tajemné pátrače, nebo zůstat a pokusit se odhalit tajemství své minulosti. Vesmírné dobrodružství pro děti, mládež a rodiče, s ilustracemi Jakuba Cenkla.


...kázka románu pro děti a mládež Písečníci a bludný asteroid ... Písečníci a bludný asteroid - Václav Dvořák - Megaknihy.cz ... . Napsal Václav Dvořák, čte Jan Vondráček. Podpořte vydání knihy na https://www.startovac.cz... Fantasy kniha Písečníci a bludný asteroid: Když vyrostete v sirotčinci na zaostalé planetě Písečnice, nemáte zrovna super vyhlídky. A je úplně jedno, že se v dolech vykopaných mimozemskou rasou pod obřím kráterem vyznáte jako nikdo jiný. Můžete tak akorát snít, že jednou pojedete do Hlavního Měs ... Písečníci a bludný asteroid - YouTube ... . Můžete tak akorát snít, že jednou pojedete do Hlavního Města. Ledaže… Písečníci a bludný asteroid. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... 2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY