Třikrát zločin: Případ potenciálního primáře, případ pana Pontiho, případ poškozeného poháru

Třikrát zločin: Případ potenciálního primáře, případ pana Pontiho, případ poškozeného poháru - Jan Klíma | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Klíma
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Třikrát zločin: Případ potenciálního primáře, případ pana Pontiho, případ poškozeného poháru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Třikrát zločin: Případ potenciálního primáře, případ pana Pontiho, případ poškozeného poháru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Klíma. Číst Třikrát zločin: Případ potenciálního primáře, případ pana Pontiho, případ poškozeného poháru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osud prvních dvou novel z knihy Třikrát zločin (Případ pana Pontiho a Případ potenciálního primáře) nebyl jednoduchý. Poprvé je vydalo nakladatelství MatfyzPress MFF UK na přelomu tisíciletí. Drtivou většinu nákladu tohoto vydání však odnesly povodně v roce 2002. Třetí novela (Případ poškozeného poháru) vychází poprvé v této knize. I zde (stejně jako v předchozích případech) je hlavním hrdinou matematik Miroslav Nedbal, jenž se k objasňování zločinů dostává jen nedobrovolně, pod tlakem okolností. Dobře vystavěné zápletky jsou vykreslovány s lehkou ironií, slovní i situační komikou a s důvěrnou znalostí vědeckého prostředí. V knize ožívá atmosféra osmdesátých let - doby bez mobilních telefonů, internetu, e-mailových zpráv a počítačů na každém stole, ale zato s uzavřenými hranicemi a pravidelným politickovýchovným školením.


...vních dvou novel z knihy Třikrát zločin (Případ pana Pontiho a Případ potenciálního primáře) nebyl jednoduchý ... Jan Klíma / knihy --- PITAVAL - databáze detektivní ... ... . Poprvé je vydalo nakladatelství MatfyzPress MFF UK na přelomu tisíciletí. Drtivou většinu nákladu tohoto vydání však odnesly povodně v roce 2002. Všetky informácie o produkte Kniha Třikrát zločin - Případ potenciálního primáře, případ pana Pontiho, případ poškozeného poháru - Jan Klíma, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Třikrát zločin - Případ potenciálního primáře, případ pana Pontiho, případ poškozeného poháru - Jan Klíma. Osud prvních dvou novel z knihy Třikrát zločin (Případ pana Pontiho a Případ potenciálního primáře) nebyl je ... Trikrat zlocin jan klima | Sleviste.cz ... . Osud prvních dvou novel z knihy Třikrát zločin (Případ pana Pontiho a Případ potenciálního primáře) nebyl jednoduchý. Poprvé je vydalo nakladatelství MatfyzPress MFF UK na přelomu tisíci...SOUVISEJÍCÍ KNIHY